Нідерланди

Нідерланди — невелика країна, яку часто називають Голландією. Країна, що славиться на весь світ своїми сирами, тюльпанами, фарфором, каналами, чудовими художниками та високими вітряками.
Нідерланди- це дивовижна країна, в якій все незвичайно, від географії до ландшафтів, від історії і вікових традицій до прогресивних космополітичних звичаїв. Нідерланди- це батьківщина великих філософів Спінози і Еразма Роттердамського, і великих художників Рембрандта, Ван Гога і Босха. Тут найвища концентрація музеїв в світі, і тільки в Амстердамі знаходиться 42 музеїв. Тут, серед мальовничих пейзажів розкинулися старовинні міста і замки, в парках рясніють різнокольорові килими тюльпанів, а канали Амстердаму таємничі і романтичні.
Нідерланди — країна з особливим характером, вона витончена, старовинна та мегасучасна. Ви зможете поспостерігати історичну пишність і крайності сучасності саме тут !Це найчарівніша і найбільш волелюбна країна в світі! Безперечно, країна, яку необхідно відвідати!

Площа території: 41 526 км².

Столиця: Амстердам.

Найбільші міста: Амстердам, Гаага, Делфт, Утрехт, Роттердам, Заансе Сханс, Волендам.

Мова: нідерландська(голландська) та фризька.

Валюта: євро.

Релігія: сучасні Нідерланди за релігійними поглядами населення розподіляються таким чином: римо-католики — 30 %, протестанти — 20 % (з них нідерландські реформісти — 11 %, кальвіністи — 6 %, інші протестанти — 3 %), мусульмани — 5,8 %, іншого віросповідання — 2,2 %, атеїстів — 42 %.

Великі міжнародні аеропорти:

Амстердамський аеропорт Схіпхол- AMS;

Міжнародний аеропорт Фламінго- BON;

Міжнародний аеропорт Ейндховен- EIN;

Міжнародний аеропорт Роттердам-Гаага- RTM;

Гронінгенський аеропорт Елде- GRQ.