Гамбург

Гамбург — друге за величиною місто Німеччини, розташоване на берегах річки Ельба. Це одне з найбагатших міст країни, найбільший порт і справжні “ворота у світ». Клімат Гамбурга  морський: з теплим літом і м’якою зимою.
Гамбург одночасно є одним з найбільших промислових, торгових і культурних центрів не лише Німеччини, а й Європи в цілому. Велика кількість річок і каналів, що оточують і перетинають місто, подарували йому ще одну неофіційну назву — «місто річок».  По всьому місту можна побачити маленькі красиві канали, що пронизують його, немов кровоносні судини тіло.  Гамбург також відомий своїми мостами.  Їх кількість перевищує 2500 – це більше, ніж у Венеції, Лондоні та Амстердамі. 
Місто багате своєю культурною спадщиною, яку можна виявити в музеях, театрах, соборах і церквах міста. Архітектура Гамбурга створює враження якоїсь величавості.  Але, незважаючи на деяку консервативність, Гамбург виглядає елегантно і цілком сучасно.
Різноманітний, масштабний, повний енергії, розкішний в центрі, зелений на околицях, з незліченними суднами і кранами в порту, мостами над каналами, Гамбург вабить до себе тисячі туристів щодня.

  Аеропорт Гамбурга розташований неподалік від міста, тому доїхати до центру можна без труднощів. Дістатися міста можна кількома способами:

Поїзд

На електропоїзді S-bahn ви зможете дістатися до центру міста і до залізничного вокзалу. Покажчики «Trains» приведуть вас до станції, яка розташовується під терміналами. Поїзди курсують з 4:30 до 00:30, кожні 10 хвилин вдень і кожні 20 хвилин в ранковий і вечірній час. Вартість проїзду: 3,2 EUR — дорослий квиток і 1,2 EUR — дитячий (до 14 років).  Між терміналами в зоні прибуття знаходиться Airport Office, де продаються квитки.  Офіс працює з 06:30 до 23:00. Також їх можна придбати на станції у терміналах червоного кольору. Час у дорозі становитиме 25 хвилин.

         • Автобус

З Гамбурга в центр слідують денні автобуси № 292, 114, 23, 26, 39 і нічні — № 274, 606. На території аеропорту дві автобусні зупинки, шлях до яких підкажуть покажчики. Звідси відходять рейси в одних і тих же напрямках. Вартість проїзду 5 євро, час у дорозі – 20 хвилин.

         • Таксі

Стоянка таксі знаходиться поруч з виходом з першого і другого терміналу. Вартість поїздки — від 30 EUR.  Водії можуть стягувати додаткову плату за багаж, поїздку в вихідний день або проїзд додаткового пасажира.

         • Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

   Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Ландунгсбрюкен або просто Пірс — один із символів Гамбурга, якій пропонує шикарні краєвиди й неперевершені історичні будівлі.
• Порт Гамбурга — другий за величиною морський порт в Європі й один з дев’яти найбільших контейнерних портів у світі. Попри суто практичне застосування, порт є однією з найпопулярніших пам’яток Гамбурга і півночі Німеччини.
• Шпейхерштадт — одна з головних визначних пам’яток Гамбурга, найбільший у світі інтегрований складський комплекс, побудований в 1883 році. З 1991 року є пам’яткою історії та архітектури. Дуже рекомендуємо погуляти в цьому районі з настанням темряви, коли Speicherstadt оповитий аурою таємниці.
• HafenCity поєднує традиції й сучасність в унікальному симбіозі, даруючи справжній архітектурний і культурний захват. Сучасна архітектура HafenCity створює цікавий контраст з історичною складською зоною Шпейхерштадта.
• Ратуша — еклектична неореннесансна будівля кінця 19 століття, в якій засідає міська влада Гамбурга.

• Церква св. Михайла — одна з найвідоміших релігійних будівель міста, вежа якої стала одним із символів Гамбурга. Вежа висотою 132 метри з найбільшою дзвіницею в Німеччині пропонує фантастичний краєвид на місто. • Планетарій — одна з найстаріших обсерваторій такого роду у світі, розташована в північно-західній частині Гамбурга. Сама будівля — це модернізована Стара водонапірна вежа початку 20 століття.