Ганновер

Ганновер — найбільше місто Нижньої Саксонії. Одне з найчистіших і найзеленіших міст країни.  Місцеві парки вважаються одними з кращих в Німеччині, а ботанічний сад славиться найбільшою колекцією пальм в Європі. В околицях Ганновера безліч мальовничих місць, а в самому місті знаходиться одна з найбільших пішохідних зон в Німеччині.
Ганновер – це своєрідний виставковий центр, музична столиця північної Німеччини і один з економічних центрів країни з неймовірно багатою історією. На жаль, велика частина пам’яток в місті була зруйнована в період Другої світової війни, а те, що можна зараз побачити в місті — лише якісно відреставровані або заново побудовані будівлі. До речі, саме Ганновер є батьківщиною знаменитого Барона Мюнхгаузена.  Його будинок розташований недалеко від міста, в містечку Боденвердер.

  Міжнародний аеропорт Ганновер або як його ще називають Ганновер-Лангенхаген розташований в містечку Лангенхаген, всього в 11 км на північ від центру Ганновера. Дістатися до центру міста можна кількома способами:

Автобус

Навпроти терміналу C, між готелем Maritim Airport Hotel та багаторівневим паркінгом, знаходиться зупинка автобуса № 470. Даний маршрут з’єднує аеропорт із автобусною зупинкою Langenhagen Zentrum, яка знаходиться біля станції червоної лінії швидкісного трамвая, пересівши на який ви доберетеся до потрібного місця.  Вартість проїзду на автобусі становить 2,60 євро в одну сторону, на трамваї — 4,30 євро.

Поїзд

Ще один варіант — скористатися залізницею (S-Bahn).  Потяги лінії S5 зупиняються прямо на території аеропорту, точніше під аеропортом.  Вам потрібно перейти в термінал С і там, скориставшись ескалатором або ліфтом, спуститися на залізничну платформу.  Зупинка називається Hannover Flughafen. Потяги відправляються в сторону Ганновера кожні 30 хвилин.  Час в дорозі займе 18 хвилин.  Квиток коштуватиме 3,40 євро.

• Таксі

Зупинки таксі знаходяться біля виходів з кожного терміналу аеропорту. Час у дорозі – 20 хвилин. Вартість послуги – 30 євро.

Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Туристичний маршрут «Червона нитка». Маршрут, розроблений спеціально для туристів і охоплює найбільш значущі пам’ятки Ганновера.  Для того щоб гості міста не загубилися серед вулиць і площ, на тротуарах, мостових і дорогах прочертили червону лінію.  «Червона нитка» починається на площі Ернста-Августа і проходить повз будівлі Старої і Нової ратуші, кількох храмів, оперного театру, садово-паркового комплексу.  Загальна протяжність — 4,2 км

• Нова ратуша — чудова будівля початку 20 століття, один з головних орієнтирів міста. Часто ратушу приймають за замок. На купол можна піднятися на унікальному арковому ліфті.

• Херренхаузен — чудовий садово-парковий комплекс, заснований в 17 столітті. Це одна з найцікавіших пам’яток Ганновера і відмінне місце для прогулянок.

• Замок Марієнбург — казковий замок з придворною чарівністю 19 століття. Він досі належить родині Гвельфів, одній з найстаріших княжих династій Європи.

• Опера — побудована в середині 19 століття. Це чудова будівля в стилі пізнього класицизму.

• Ринкова церква — одна з найстаріших сакральних споруд Ганновера. Цей цікавий приклад північнонімецької цегляної готики був побудований в 14 столітті. Після руйнувань Другої світової війни церква була відновлена в стилі історичної достовірності.

• Стара ратуша. Будівлю в стилі цегляної готики було побудовано в 1410 році.

• Годинник Крепке — один із символів Ганновера, який досить часто зображується на сувенірній продукції.  Годинник був встановлений в кінці XIX століття на однойменній площі, де місцеві жителі з задоволенням призначали зустрічі та побачення.

• Музей землі Нижня Саксонія — музейна експозиція складається з чотирьох відділів, де представлено живопис, скульптура, археологічні та етнографічні колекції.  Тут є твори Ботічеллі, Пікассо, Рембрандта, Малевича та інших великих художників.

• Музей Шпренгеля — музей сучасного мистецтва, який вважається одним з кращих на території Європи.

• Будинок Лейбніца — реконструкція будинку великого німецького математика і філософа Г.В.  Лейбніца, в якому мислитель провів 18 років життя.

• Королівські сади Херренхаузен — ландшафтний парковий ансамбль в історичній частині Ганновера.

• Зоопарк Ганновера