Дортмунд

Дортмунд – привітне місто, яке відрізняється особливим колоритом і чарівністю, розташувалося на березі річки Ліппе, в мальовничій долині між середньою течією Рура і верхньою частиною Емшер. Дортмунд є одним з найбільших міст Німеччини.  Він привертає щорічно мільйони туристів своєю міццю, красою природних зон і парків, культурними багатствами, а також цікавими архітектурними рішеннями, старими церквами і пам’ятниками.  Незважаючи на величезну індустріальну розвиненість, німецький Дортмунд був і залишається місцем проживання сотень закладів для відпочинку, шопінгу і розваг.

Від аеропорту до центру міста можна дістатися кількома способами:

Автобус

  1. AirportExpress з’єднує аеропорт з Дортмундом Hauptbahnhof (основна залізнична станція) без додаткових зупинок на шляху. Автобуси відбувають щопівгодини, з 4:30-21:30 в робочі дні, з 4:30-18:30 по суботах і з 5:30-21:30 по неділях і увихідні дні.  Автобусна зупинка в Дортмунді Hauptbahnhof розташована на привокзальній площі станції (Вихід Königswall / City) поблизу стоянки таксі. Час у дорозі – 25 хвилин. Квиток коштує 9,5 євро.
  2. AirportShuttle пропонує 6-хвилинну поїздку між аеропортом і станцією Holzwickede.  Автобуси відпавляються кожні 20 хвилин з 5:29-22:29 в будні дні, з 5:29-19:29 по суботах, і з 6:09-22:29 по неділях і у вихідні дні.  Квиток для дорослого на одну поїздку коштує 3.00 євро.

Таксі

Таксі доступні в зоні прибуття цілодобово.  Всі таксі мають лічильники, і резервування не потрібно. Поїздка до центру міста коштуватиме 40 євро.

Трансфер

         Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Старий ринок – велика пішохідна площа 12 століття.  В даний час на ній також, як і раніше, ведеться активна торгівля.

• Стара ратуша — справжній архітектурний шедевр в стилі нео ренесанс.

• Орлина вежа. Висота вежі сягає 30-ти метрів.  Всередині знаходиться музей зі старовинною зброєю 13-14 століть, моделлю оборонних стін і міста в епоху Великої Дортмундської суперечки.

• Церква Святого Рінальда — величне святилище, фундамент для якого облаштували в 13 столітті.

• Церква Святої Марії — єдиний католицький храм, який ви знайдете в центрі міста.

• Церква Святого Петра — давня церква 14 століття.  Основна цінність храму — неповторний вівтар із зображенням священних сцен з Євангеліє.

• Телевежа Флоріантрум — радіовежа 20 століття, яка піднімається вгору більш ніж на 210 метрів.  Для гостей тут працює ресторан і оглядовий майданчик.

• Вулиця Вестенхельвег — основна торгова вулиця міста.

• Казино Хоензібуг — величезний трирівневий розважальний комплекс, в якому можна зіграти як в традиційні карткові ігри та рулетку всіх типів, так і в слоти (понад три сотні автоматів).

• Музей пивоваріння «Brauerei-Museum Dortmund» -Саме в Дортмунді виготовляється максимальний обсяг пінного напою в усій країні. Відвідувачі можуть подивитися на старовинні пивні пляшки і кухлі з глини, раритетні парові апарати і верстати, і, звичайно ж, продегустувати та придбати вподобану продукцію.

• Музей німецького футболу — інтерактивна експозиція показує неймовірні емоції футболістів і фанатів гри номер 1 протягом матчів.

• Дортмундський зоопарк.