Дрезден

Дрезден — культурна столиця Німеччини, яка протягом століть притягувала до себе поетів і художників, зодчих і музикантів.
Як і в минулому, так і зараз столиця саксонських курфюрстів славилася своїм оздобленням і прекрасною архітектурою.  За це вона зобов’язана знаменитому саксонському правителю Августу Сильному.  На свою архітектурну фантазію і колекцію картин правитель витратив всю саксонську казну.  Не дарма його ще називаю золотим лицарем.  І по нині фігура Августа Сильного величає вхід в старий град Дрездена.
Дрезден вважається одним з найзеленіших міст Європи.  Його перетинає синьо-зелена стрічка Ельби, що пролягає вздовж лугів і схилів, покритих виноградниками. Дивовижно красива природа долини Ельби — частина світової спадщини ЮНЕСКО.
Старовинне місто Дрезден залишає незабутнє враження і приваблює туристів зі всього світу.  Відомі роботи великих майстрів зберігаються в Дрезденській галереї та інших музеях Дрездена. Та й саме місто за його красу називають Флоренцією-на-Ельбі.

   Аеропорт Дрездена розміщений за 9 км від міста. Дістатися до центру можна кількома способами:

Електричка

Лінія S2 з’єднує аеропорт з двома найбільшими станціями — Dresden Neustadt і Dresden Central Station.  Зупинка розташована на нижньому поверсі терміналу. Потяги ходять кожні 30 хвилин. Квиток коштує 2,40 євро (дійсний на електричку, трамвай і автобус), його можна придбати на зупинці в автоматі або на стійці інформації в зоні прильотів.

Автобус + трамвай

  1. Автобус № 77 курсує між терміналом і зупинкою Infineon-Nord (7 хвилин в дорозі), де можна пересісти на трамвай лінії № 7, який, в свою чергу, вже довезе до головних пересадочних вузлів — Albertplatz, Pirnaischer Platz і залізничного вокзалу.
  2. Автобус № 80 слідує від аеропорту до ж / д станції Grenzstrasse (пересадка на S2), Käthe-Kollwitz-Platz (пересадка на трамвай лінії № 7) і ж / д станції Dresden-Klotzsche (пересадка на S2 і регіональні поїзди). Квиток коштує 2,40 євро (дійсний на електричку, трамвай і автобус), ), його можна придбати на зупинці в автоматі або на стійці інформації в зоні прильотів.

Таксі

Поїздка їх аеропорту Дрездена в місто обійдеться в 20 €.  Стійки замовлення автомобіля можна знайти біля виходів з терміналу.

Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Цвінгер — палацово-парковий комплекс XVIII-XIX ст.  Його будівництво почалося при саксонському курфюсті Августі Сильному, який був вражений красою французького Версаля і захотів звести у себе в королівстві не менш прекрасну резиденцію.

• Альбертінум — дрезденський художній музей.  Аж до кінця XIX століття в будівлі розташовувався Арсенал, потім тут розмістилися міський архів і музейні колекції.

• Галерея старих майстрів — музей, розташований в одному з палаців Цвінгера.

• Дрезденський замок-резиденція — офіційна резиденція саксонських правителів.

• Тераса Брюля — частина набережної річки Ельба протяжністю близько 500 метрів.  У XIX столітті це місце стали називати «балконом Європи». 

• Фрауенкірхе — церква Богородиці, собор XVIII століття в стилі монументального бароко, створений за проектом архітектора Г. Бера.

• Хофкірхе — католицька придворна церква. Кафедральний собор дрезденської католицької єпархії.

• Кройцкірхе — Церква Святого Хреста. Головний протестантський храм Дрездена, одна з найстаріших і найбільших церков Саксонії.

• Опера Земпера — дрезденська державна опера, де грає один з найстаріших європейських оркестрів.

• Військово-історичний музей Бундесверу — великий військовий музей, вперше відкритий в 1877 році.  Крім розміщення експонатів його приміщення використовувалися під Арсенал.

• Панно «Хода князів» — композиція з порцелянових плит, що прикрашає одну зі стін конюшенного двору Дрезденського замку-резиденції.

• Йеніце — будівля колишньої тютюнової фабрики початку XX століття, збудована в оригінальній «східної» манері.  Будівлю вінчає скляний купол, характерний для архітектури мечетей, з боків розташовуються витяжні труби, замасковані під арабські «мінарети».

• Замок Морицбург — величний замок в місті Морицбург (14 км. Від Дрездена), одна з резиденцій королівської династії Веттинів. • Міст Бастай  — міст, прокладений між прибережних скель в першій половині XIX століття.  Архітектура споруди нагадує стародавні римські акведуки і ранню романської споруду одночасно.  Його оточують мальовничі краєвиди місцевості, відомої як національний парк «Саксонська Швейцарія».  Міст підноситься на 195 метрів над Ельбою і з нього відкривається чудовий вид на річкову долину, гірські плато і прибережні скелі.