Дюссельдорф

Дюссельдорф — одне з найсучасніших і економічно розвинених міст Німеччини, що розкинулося на правому березі річки Рейн, у місті, де річка Дюссель (від якої і пішла назва міста) впадає в Рейн. У Дюссельдорфі панує океанічний клімат.  Зима тут м’яка і практично без опадів. У зимові місяці температура не опускається нижче -2°C.  Літо в Дюссельдорфі — вологе і тепле, середня температура в літні місяці +22°C.
Дюссельдорф славиться своєю незвичайною архітектурою — старовинні готичні будівлі сусідять із сучасними будівлями в стилі хай-тек. Дюссельдорф також відомий як місто художників, скульпторів і архітекторів.  Заслуженою славою користуються його театри і опера. Дюссельдорф — не тільки історичне місто, а ще й «найдовша в світі барна стійка».  Принаймні так його називають.  А все тому, що на одному квадратному кілометрі в цьому дивовижному місці розташовується більше 200 пивних закладів.

   Міжнародний аеропорт «Дюссельдорф» розташований в 7 кілометрах від однойменного міста. Дістатися до центру можна кількома способами:

Автобус

Зупинка автобусів знаходиться поруч з виходом з головного залу прибуття.  У нічний час автобуси не курсують. Від аеровокзалу Дюссельдорфа в місто курсує кілька маршрутів в різних напрямках:

 Автобус №721 доставить вас до Центрального залізничного вокзалу;

 маршрут №760 прямує до станцій Ratingen, Dusseldorf — Wittlaer — Bockum, Rosspfad,

 автобус № SB51 їде до Kaarst — Rathaus;

 маршрут №896 доставить вас до торгового центру Duesseldorf Messe.

Час в дорозі становить до 25 хвилин. Вартість проїзду: 2,30 євро.  Купити квиток можна на території аеропорту або у водія.

Електричка

Це швидкий і недорогий спосіб дістатися до міста практично в будь-який час доби.  Станція розташована поруч з терміналом С. Орієнтуйтеся за вказівниками. Час в дорозі становить 20 — 25 хвилин. Графік роботи: з 4:15 до 00:00 і до 02:30 по п’ятницях і суботах.  Інтервал руху – 20 хвилин.  Вартість проїзду: 2,30 євро.  Купити квиток можна на сайті або в автоматі на станції. 

         • Таксі

На території аеропорту функціонує кілька офіційних служб таксі (Rhein taxi, Dein Wunsch taxi, Dusseldorf taxi).  Всі водії цих фірм володіють англійською мовою і їдуть по лічильнику. Стоянка таксі знаходиться на виході із залу прильоту всіх терміналів. Вартість послуги – від 24 євро.

Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

  Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Старе місто Альштад — історична частина Дюссельдорфа і його культурний центр.  Крім безцінної спадщини минулих епох Альтштадт порадує туриста численними старовинними пивними, де традицій пивоваріння дотримуються протягом декількох століть.

• Замкова площа – одна з центральних площ міста, де в минулому розташовувався замок-резиденція місцевих володарів.

• Замкова вежа – єдина частина колишньої резиденції, шо збереглася до наших часів. На її вершині розташована кав’ярня з гарним краєвидом на Рейн.

• Базиліка Святого Ламберта — найстаріша релігійна споруда Дюссельдорфа та одна з візитних карток старого міста, побудована з цегли в готичному стилі.

• Набережна Рейну — одне з найкрасивіших і популярних місць Дюссельдорфа, улюблене місце прогулянок городян і туристів.

• Квартал Media Harbor розташований на південному краю набережної. Ця колишня гавань, яка зараз перетворилася на модне місце з барами та ресторанами.

• Ратуша Дюссельдорфа — відноситься до 16 століття і розташована на Ринковій площі.

• Церква Апостола Андрія — колишня єзуїтська церква XVII століття, де спочивають представники королівської династії Віттельсбахів. • Музей Гете — експозиція на території палацу Егерхоф, присвячена життю і філософському шляху великого німецького філософа Йоганна Гете.