Лейпциг

Лейпциг — місто в центральній Німеччині, розташоване на заході федеральної землі Саксонія. Вдале географічне положення Лейпцига на перехресті основних доріг, що з’єднують Захід і Схід, зіграло важливу роль в розвитку міста.  З давніх-давен Лейпциг вважався відмінним місцем для проведення численних ярмарок.  Ця добра традиція збереглася і до наших днів.  У цьому саксонському місті також проходять щорічні фестивалі короткометражних і документальних фільмів, концерти та музичні фестивалі. Околиці Лейпцига покриті численними лісами, парками і садами, де можна чудово відпочити і тілом, і душею.
Лейпциг — одне з найбільш унікальних міст країни, центр космополітизму, відкритий для творчості та нових ідей. Тут традиції зустрічаються з сучасністю, класична культура з авангардом, а історія з високими технологіями. Найбільше саксонське місто за свою багату історію придбало безліч епітетів: місто музики, справедливості або «маленький Париж».

 З аеропорту Галле, який знаходиться за 14 км від Лейпцига до центру міста можна дістатися кількома способами:

Поїзд

Вокзал Лейпцига знаходиться в самому центрі міста. Від вокзалу до аеропорту і назад можна доїхати на швидкісному поїзді S-Bahn — це міська наземна електричка, іноді її також називають наземним метро.  Щоб знайти станцію досить спуститися на нульовий поверх до залізничної станції. Потяги, які йдуть в Лейпциг — S5 і S5X. Час у дорозі – 15 хвилин. Квиток коштує 5 євро. Придбати квиток можна в касах або терміналі, і швидкісна електричка з комфортом доставить пасажирів в центр міста.

 • Таксі

Таксі можна знайти на стоянці біля будівлі аеропорту.  Оплата здійснюється по лічильнику і може змінюватися в залежності від часу доби, точки призначення і додаткових послуг.  Дорога між містом і аеровокзалом займе 30 — 40 хвилин, оплата — близько 30 EUR.

 • Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

  Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Стара ратуша — одна з найбільших у Німеччині. Була побудована в 1556 році в стилі епохи Відродження. Будівля розташована на красивій ринковій площі та є відмінною відправною точкою для вивчення старого міста.

• Нова ратуша — красива будівля початку 20 століття з високою 115-метровою вежею.

• Церква св. Томаса — одна з найстаріших і найважливіших церков Лейпцига, заснована в 12 столітті. Стара романська церква в 14-15 століттях була перебудована в стилі готичного Відродження.

• Церква св. Миколая — найбільша церква Лейпцига, заснована в другій половині 12 століття. Була побудована після отримання міських прав.

• Церква св. Олексія, побудована на честь російських солдатів, загиблих під час наполеонівських воєн.

• Монумент битви націй — національний пам’ятник, побудований в 1913 році на честь 100-річної річниці знаменитої битви між наполеонівськими військами і коаліцією.

• Будинок Мендельсона — будинок знаменитого композитора, який склав Весільний марш.

• Дім Шиллера — колишній будинок одного з головних німецьких поетів.

• Будівля суду — колишній імператорський палац. Монументальна споруда в стилі французького ренесансу і бароко. • Бастіон Моріца — колишня фортеця середини 16 століття поруч з Університетом. Єдина збережена частина старих міських укріплень.