Орландо

Орландо — місто в США, друге за величиною в штаті Флорида після Маямі. Орландо отримав всесвітню популярність завдяки розташованим поблизу найбільшим паркам атракціонів і відпочинку, таким як Діснейленд Walt Disney World і Universal Orlando Resort, а також багатьом іншим. Орландо — це місце з найвищою концентрацією розваг для дорослих і дітей і популярний туристичний центр.  Навіть за межами тематичних парків Орландо може порадувати вас атмосферою свята і веселощів завдяки тому, що навколо повно казкових і мультиплікаційних персонажів і різних моделей.
Крім цього на сьогоднішній день Орландо є популярним американським курортом, який славиться відмінним кліматом, чудовими ресторанами, яскравим нічним життям і безліччю різноманітних розваг.  Тому можна з упевненістю стверджувати, що це місто вічного свята являє собою ідеальне місце для незабутнього відпочинку і прекрасного проведення часу.

         Від аеропорту Орландо до центру міста можна дістатися різними маршрутами:

• Автобус

Зупинка розташована на стороні А терміналу, на рівні 1.

 Автобус Lynx № 11 йде через Orange Avenue з 5:52 до 23:52 по буднях, з 5:52 до 21:52 за суботах, з 6:25 до 20:25 за неділях і святкових днях. Час в дорозі до центру міста становить 40 хвилин.

 Автобус Lynx № 51 йде через Conway з 5:28 до 21:35 з понеділка по суботу і з 5:16 до 20:17 У недільні та святкові дні.  Час в дорозі до International Drive становить приблизно 1 годину.

 Автобус Lynx № 42 ходить з 5:40 до 22:10 з понеділка по суботу і з 06:30 до 21:30 за неділях і святкових днях.  До Florida Mall / SeaWorld їхати приблизно 45 хвилин.

 Автобус Lynx № 111 відправляється з 5:30 до 22:30.

 Вартість квитка на всі автобуси — 2 долари.

   Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Парк «Юніверсал Студіо» — при розробці розважальних комплексів і атракціонів парку були використані найсучасніші технології.  Територія парку поділена на кілька тематичних зон.  Близько 40 атракціонів, представлених в парку, присвячені популярних фільмів або мультфільмів. Гості розважального центру можуть зануритися в сюжет фільму і відчути себе його учасником.

• Disney Animal Kingdom – парк був створений за ідеєю самого Уолта Діснея. Сьогодні на 500 акрах землі живуть близько 2000 видів тварин. Структура зоопарку зроблена так, щоб відвідувачі не докучали звірам своєю увагою. Зоопарк розділений на тематичні зони в трьох з них розташовуються екзотичні тварини, в інших — цілий комплекс розваг, серед яких — сплав на плоту, блукання по звіриних стежках, гейзери, динозаври і багато багато іншого.

• Парк Гаторленд — найбільший зоопарк крокодилів і алігаторів в світі.  Тут мешкає понад тисячу особин, деякі з них мають досить великі розміри.  Все рептилії розсаджені по вольєрах, молоді особини тримаються окремо від дорослих.

• Комплекс розваг «Disney World» — найбільш розрекламований і відвідуваний розважальний центр в світі.  Його поява зіграла доленосну роль в житті колись малопомітного селища Орландо.  Сьогодні це найбільший внутрішній місто півострова Флорида. Він ділиться на чотири тематичні парку і два аквапарки.  Також на території Діснейуорлд є пара десятків тематичних готелів, безліч кафе і сувенірних магазинчиків.

• Парк Epcot – частина Всесвітнього центру відпочинку Уолта Діснея (Disney World).  Головною ідеєю парку є утопічний світ майбутнього, в основі якого лежить єднання всіх країн і технологічний прогрес.  Парк наповнюють висококласні атракціони і захоплюючі шоу, а також одинадцять тематичних павільйонів, присвячених наступним країнам: Італії, Франції, Великобританії, Японії, Китаю, Німеччини, США, Мексиці, Норвегії, Марокко, Канаді.

• Морський парк Sea World — морський парк, який включає в себе парки ссавців, океанаріуми, парки морських тварин і парки розваг.  У парку знаходяться акваріуми з касатками, морськими левами, дельфінами і зоологічні стенди з різними видами морських тварин.

• Перевернутий будинок – WonderWorks — досить незвичайний будинок, який перетворився на справжню культурну пам’ятку міста Орландо.  Будинок перевернутий не тільки зовні, але і всередині.

• Країна Лего — парк розваг, побудований для дітей і дорослих.  Це другий Legoland в Північній Америці, який відкрили 15 жовтня 2011 року. На сьогоднішній день Legoland біля Орландо є найбільшим парком в світі, має понад 50 атракціонів, шоу-майданчиків, ресторанів, магазинів, захоплюючий дух ботанічний сад і водний парк.

• Науковий центр Орландо — політикою одного з найпопулярніших місць Орландо, є навчання захоплюючим способом — «Дослідити.  Шукати.  Разом ».На чотирьох поверхах центру розташовані найцікавіші експонати та виставки і дивовижний гігантський екран, що транслює наукові фільми.  Науковий центр Орландо — ідеальне місце для сімейного відпочинку.

• Черч Стріт Стейшн — найвідоміша вулиця нічних розваг, справжній туристичний комплекс в центрі Орландо з вестерн-шоу, кабаре, дискотеками, барами, ресторанами, катанням в каретах і шоу жахів.  Вулиця є візитною карткою Орландо.

• Перша Об’єднана методистської церква Орландо з’явилася більш ніж 130 років тому.  З розвитком міста вона стала залучати прихильників до поширення Слова Божого по всьому місту Орландо і за його межами.

• Університет Центральної Флориди є одним з найбільш розвинених вузів США.  Пропонуючи 212 програм навчання, він став лідируючим в різних областях.

• Аквапарк Лагуна Тайфунів – прекрасне місце щоб освіжитися під струменями холодної води, пострибати по хвилях або залишити себе на милість спокійної або ж, навпаки, буйної течії.