ЧіангМай

Високо в горах на півночі Таїланду, в 700 км від Бангкока, розташувався Чіанг Май — найбільше і культурно значиме місто північної провінції країни. Погода північних районів Таїланду відрізняється від жаркого клімату півдня країни.  У зимові місяці, з листопада по лютий, температура в Чіанг Май опускається до 15 ° С, а дощі в цей час — рідкість.  З березня по червень температура повітря тримається близько 30 ° — 40 ° С, стає дуже волого, хоча опадів в цей час випадає не так вже й багато.  З липня по жовтень, як правило, постійно ллють дощі.
Різноманітність активних занять, відвідування безлічі культурних пам’яток припаде до смаку активним туристам. Тільки на огляд храмів Чіанг Майї піде пару днів, а парки, трекінг в горах, рафтинг, банджі-джампінг, екскурсії по околицях, розслаблюючі масажі займуть додаткових кілька днів.
Крім культурно-історичних пам’яток Чіангмай, як і будь-яке інше місто Північного Таїланду, запам’ятається надзвичайно красивою гористою місцевістю.  Тут ви якнайкраще зможете відчути гостинність місцевих жителів.

З Бангкока до регіону Чіанг Май можна дістатися кількома способами:

• Літак
Найдорожчий спосіб, але найкомфортніший і найшвидший, особливо, якщо робити пересадку прямо в аеропорту Бангкока Суварнабхумі після прибуття в Бангкок. Вартість квитків починається від 1000 бат (близько 32 доларів). Аеропорт Чіанг Мая знаходиться у межі міста, тому дістатися будь-якої точки курорту.

• Поїзд
Купити квиток на поїзд можна, як в касах Хуа Лампонга, так і в будь-якому тревел-агентстві на вулиці Бангкока.  Квиток на поїзд не електронний, обов’язково потрібно отримати оригінал. На жаль, тайські залізниці не підтримують систему електронних квитків. Вартість квитка на плацкарт з кондиціонером близько 800-900 бат (близько 28 доларів). Вам потрібен буде залізничний вокзал Hua Lamphong, до якого можна доїхати на метро.  Станція називається так само Hua Lamphong (MRT), вона кінцева.

• Автобус
Автобуси в Чіангмай з Бангкока ходять з автовокзалу MoChit.  Є денні і нічні рейси. За часом їхати 8-10 годин.  Квиток коштує 400-800 бат (12-25 доларів), в залежності від класу (vip, 1, 2). Північний автовокзал MoChit знаходиться в 15 хвилинах ходьби від станцій метро Mochit (BTS) і Chatuchak Park (MRT). Від аеропорту Суварнабхумі, сідайте на City Line (гілка від аеропорту до міста), доїжджаєте до станції Phaya Thai, де пересідаєте на гілку наземного метро Skytrain і доїжджаєте до станції Mochit.  Де можна взяти автобус 138, тук-тук, або дійти пішки. У Чіанг Май ви приїдете на автовокзал Arcade Bus Terminal.  Далі, найпростіше взяти сонгтео і за 20-60 бат (1-2 долари) і доїхати до потрібної точки міста.

            Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Храм Чеді Лаунг, в якому за легендою блискавка вбила короля Ланна.

• City Pillar – міський стовп, який споруджують при заснуванні міста.

• Wat Chiang Man – нйстаріший храм в Чіангмаї, у якому жив король Менграй, який заснував Чіангмай, під час будівництва міста.

• Історичний центр — знаходиться в оточенні цікавих місць.  Поруч монумент трьом королям, музей Folk Museum, будинок фотографії та столітній будинок.  Ще кілька храмів і багато старих будинків в Ланна-стилі.

• Срібний храм – зроблений зі срібла, в храм можна заходити тільки чоловікам.

• Суботній, або недільний ринок

• Зоопарк з пандами – єдиний зоопарк, де можна побачити зоопарк в Таїланді.

• Нічне Сафарі – зоопарк особливого типу. Відвідування буде цікавим і дітям і дорослим.

• Німман Роуд – головна вулиця розваг з кафе, ресторанами та барами.

• Wiang Kum Kum – історичне місце, де жив король Менграй. Велика територія з руїнами храмів. По території можна покататися в кінному екіпажі.

• Ботанічний сад королеви Сікіріт

• Tiger Kingdom – місце, де можна зайти в клітку до тигрів.