Нант

Нант — це шосте за величиною місто Франції, в минулому — столиця герцогства Бретань.  Місто розташоване в мальовничій Долині Луари, яку перетинає безліч невеликих річок. Значний середньовічний центр пізніше накопичив величезні багатства завдяки колоніальним експедиціям, работоргівлі та кораблебудування — і все це, в свою чергу, змінилося недавнім індустріальним зростанням. Нант — це галасливе сучасне місто, яке є одним з найбільших промислових та інноваційних центрів Франції. Це місце з багатою історією та культурною спадщиною, безліччю чудових пам’яток і музеїв, замків і художніх галерей.

З аеропорту до Нанта можна дістатися різними способами:

Автобус

Автобус курсує щодня з 5:30 до 22:30 з інтервалом в 20 хвилин. Від виходу з 2 залу аеропорту до залізничного вокзалу або площі Комерції. Час у дорозі – 20 хвилин. Придбати квиток за 9 євро можна безпосередньо у водія або у спеціальних автоматах в аеропорту.

Таксі

Спеціалізована стоянка таксі знаходиться біля виходу з залу 1, але щоб уникнути можливості бути ошуканим, краще замовити машину через інтернет, в такому разі тариф буде розраховано відразу і доплачувати на місті нічого не доведеться. До того ж, при онлайн-замовленні водій зустрічає пасажирів на виході із зони прильоту. При цьому компанія самостійно відстежує табло аеропорту і надсилає авто на час прибуття пасажирів. Якщо рейс затримали або скасували, то приїзд таксі в аеропорт теж зміститься і доплачувати за простій не доведеться.

Визначні місця і пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Замок бретонських герцогів — замок був побудований на початку 13 століття і протягом трьох століть був резиденцією герцогів Бретані. Зараз в стінах замку розташований музей історії, який містить понад 800 різних експонатів.

• Собор св. Петра і Павла — чудова готична будівля зі світлого каменю, яку було побудовано на місці давньої романської церкви. Будівництво собору тривало протягом 357 років. Собор має гарний фасад і чудові вітражі.

• Les Machines de l’Ile — («Машини острова Нант») — чудова колекція машин і механізмів, які натхненні літературою Жюль Верна і винаходами Леонардо да Вінчі: величезний 12-метровий дерев’яний слон, «карусель морських світів» і дивна галерея машин.

• Японський сад — чарівний парк в японському стилі, в якому є водоспади, мальовничі ставки і екзотичні рослини

• Музей Жюля Верна присвячений знаменитому уродженцю Нанта, який є одним з основоположників сучасної фантастики. Тут представлено безліч захоплюючих книг, рукописів, документів, ілюстрацій і предметів, пов’язаних з відомим письменником.

• Королівська площа — грандіозна міська площа, побудована в кінці 18 століття в період розквіту Нанта.

• Музей Витончених мистецтв – одина з кращих галерей в західній Франції. У ній знаходиться колекція скульптур і живопису періоду з XII по кінець XIX вв.

• Пасаж Pommeraye – торговий центр, побудований в кінці 19-го століття. Ця трирівнева будова у стилі барокко, в залах якого проводяться виставки і інші культурні заходи.

• Майе-Брезе – військовий корабель, що ніколи не брав участь у війні, пришвартований до пристані упродовж багатьох років.

• Place Mellinet – площа з відреставрованим архітектурним ансамблем з будівель 19-го століття, розташованих в ідеальній симетрії.