Ніцца

Ніцца — великий туристичний центр Франції, друге за відвідуваністю місто після Парижа. Це один з найвідоміших і найкрасивіших міст-курортів на Середземноморському узбережжі Франції, який зветься Французькою Рів’єрою або Лазурним берегом. Місто простягається вздовж пляжу Ангелів, на нього і на море відкривається прекрасний вид зі знаменитої Англійської набережної. Вона починається прямо від аеропорту і має довжину 6 км. Ніцца відома на весь світ також тим, що тут щорічно проводиться джазовий фестиваль. Крім всього, Ніцца залишається одним із головних культурних центрів Франції. Тут протягом усього року проводять безліч значущих культурних заходів, а по кількості музеїв місто поступається у Франції лише Парижу. Це місто з італійським темпераментом і енергійною середземноморською атмосферою, буквально створений для відпочинку та насолоди життям. Ніцца — це чарівні старі вулички та чудові променади, красива архітектура і чудові музеї, гламурне нічне життя і розкішні готелі.

Аеропорт Ніцци (Лазурний берег) знаходиться за 7 кілометрів від центру міста. Існує декілька способів дістатися до Ніцци:

• Автобус:

  1. Автобуси №52,59,70 курсують щоденно з 7:00 до 1:00. Вартість квитка складає 1,5 євро. Час в дорозі – 1 година.
  2. Автобуси-експрес №99,98. Вартість квитка – 6 євро, час у дорозі 30-40 хвилин.

• Поїзд:
Від аеропорту до залізничної станції 15 хвилин пішки, придбавши за 2,5 євро квиток, зможете відправитися до Ніцци. Час у потязі займе всього 5 хвилин.

• Таксі:
Найзручнішим видом поїздки з аеропорту Ніцци вважається таксі. За 35 євро, таксі довезе до центру, вся дорога займе близько 10 хвилин.

Визначні місця та пам’ятки які неодмінно повинен відвідати кожен турист у Ніцці:

• Англійська набережна — символ Ніцци. Це чудова пішохідна зона з пальмами, яка слідує вигину Затоки Ангела. Цей променад був заснований в 1820 році і є одним з найпопулярніших місць для прогулянок. Місцеві жителі називають це місце – серцем Ніцци.
• Старе місто — простягається від замкового пагорба до площі Masséna. Воно наповнене чарівними вузькими вуличками з яскравими фасадами та черепичними дахами старих будинків, розмежованих широкими набережними та площами, а на вулицях витає запах піци й випічки.
• Парк Коллін дю Шато — приємний оазис зелені, тінистих дерев і стрімких водоспадів, з якого відкривається красива панорама Ніцци.
• Нотр-Дам-де-Сімє — стародавній бенедіктінській монастир, Який знаходиться в оточенні прекрасних садів.
• Церква св. Миколая — одна з найбільших і найкрасивіших православних церков. Собор має багато прикрашений інтер’єр з безліччю декоративних ікон, розписів і різьблених виробів з дерева, а також іконостас з рельєфного металу.
• Площа Гарібальді — одна з найбільших площ Ніцци, оточена величними будівлями в стилі бароко. Площа була утворена в 18 столітті. У центрі встановлена статуя відомого жителя Ніцци та італійського революціонера — Гарібальді.
• Площа Массена — культурний центр Ніцци та найбільша площа міста. Цей великий міський простір пов’язує історичний центр з новими діловими районами. У центрі її знаходиться Великий фонтан зі статуєю Апполона.
• Променад-дю Пайон — широкий бульвар від англійської набережної до національного театру. Цікавою особливістю цього місця є величезний басейн, обладнаний 128 водяними струменями та фонтанами, які розпилюють воду випадковим чином.
• Симієз – найбільш буржуазний квартал Ніцци. Тут на стародавній римській арені проходить щорічний літній фестиваль джазової музики.
• Мон-Борон – 200-метровий пагорб з красивим видом на околиці. Особливістю цього місця є напівзруйнований бастіон 16 століття.

Найпопулярніші готелі:

Hotel Hyatt Regency Nice Palais de la Mediterranee 5*
Hotel Negresco 5*
Hotel ABA Luxury B&B 5*
Hotel Boscolo Exedra Nice & Spa 5*
Hotel Best Western Plus Massena Nice 4*
Hotel Beau Rivage 4*
Hotel Best Western Plus Brice Garden Nice 4*
Hotel Nice Azur Riviera 4*
Hotel Goldstar Suites 4*
Hotel Le Grimaldi by Happyculture 4*
Hotel Suisse Nice 4*
Hotel The Deck by Happyculture 4*
Hotel Palais Saleya Boutique 4*
Hotel Best Western Premier Roosevelt 4*
Hôtel Windsor 4*
Hotel 64 Nice 4*
Best Western Alba 4*
Holiday Inn Nice 4*
Hotel Villa Victoria 4*
Hotel 66 Nice 4*