Фіджі

Республіка Фіджі — країна, що складається з 322 островів Меланезії в південно-західній частині Тихого океану. Острови Фіджі – це унікальний скарб Тихого океану: чудові готелі, класний сервіс і широкі можливості для дайвінгу, серфінгу і рибалки.

Фіджі — найрозвиненіша в туристичному відношенні острівна держава Океанії. На щастя, все, для розвитку туристичного бізнесу, тут є в наявності: більше 300 островів вражають уяву блакитними лагунами, розкішними пляжами і пагорбами, покритими вічнозеленими лісами. Приблизно на 100 островах мешкають люди. Тут прекрасно проведуть час любителі підводного плавання і підводного полювання, тут можна покататись на дошках, водних лижах і каяках. Великі острова цікаві своєю флорою і тваринним світом.

Відпочинок на островах — це відпочинок для людей, які хочуть забути про проблеми і турботи, зануритися в атмосферність островів Баунті. Блискуча ізоляція південних тихоокеанських островів від індустріальної сучасності — запорука вашого чудового відпочинку на Фіджі

Столиця: Сува

Найбільші острови: Віті-Леву, Вануа-Леву, Овалау (Левука), Ясава.

Мова: англійська, фіджійська, фіджійська гінді.

Валюта: долар Фіджі (FJD).

Релігія: християнство, індуїзм, іслам. Досить сильні старі тотемічні вірування фіджійців, здебільшого злилися з християнськими або індуїстськими канонами.

Великі міжнародні аеропорти:
Міжнародний аеропорт Наінді (NAN)
Міжнародний аеропорт Наусорі (SUV)