Вануа-Леву

Вануа-Леву ( «велика земля») — другий за величиною острів Фіджі. Саме тут можна знайти практично недосліджені місця дикої природи і незаймані коралові рифи. Мало того, тут можна виявити цікаві археологічні ділянки в Набоувалу або в Васавула.
Сюди, а також на острів Тавеуні і прилеглі острови, їдуть здебільшого дайвери. Острів є популярним серед любителів екотуризму: густі джунглі, водоспади і рідкісні види птахів. Тут добре розвинений пішохідний туризм — завдяки мальовничому вулканічному ландшафту і порізаній береговій лінії.
Вануа-Леву — це місце, де можна насолодитись незайманою дикою природою та побачити незаймані людьми коралові рифи, відпочити душею та тілом, займатись активними видами відпочинку або поніжитися на пляжі під теплим сонцем. Основними видами транспорту між островами Фіджі є пароми та катери. Свої катери та машини є майже у кожного готелю. Якщо у вас є права на управління катеру, то ви зможете орендувати його, і самостійно відправитись в плавання між островами.  

Також тут дуже розвинені авіаперевезення. На багатьох островах Фіджі є свої локальні аеропорти, які дозволяють забезпечити сполучення між населеними островами архіпелагу.

 Таксі на Фіджі також є, але в містах. Їх можна замовити з готелю або зловити на вулиці. Посадка коштує приблизно 3 FJD, і ще близько 1 FJD буде коштувати кожен кілометр, відрахований за лічильником.

Визначні місця, які неодмінно варто відвідати:

  • Гора Насоролева- гора, яка являється найвищою точкою острова.
  • Плавучий острів (Floating Island)- невеликий острів, розташований на одному з місцевих озер, являє собою дивовижний природний феномен.
  • Храм Змії (Snake Temple)- дивовижна релігійна пам’ятка,місцеві жителі вважають це місце священним і регулярно приносять до храму різноманітні підношення.
  • Район Савусаву – район, де в первозданному вигляді зберігся старовинний фермерський будинок — яскравий пам’ятник колоніальної епохи.
  • Символ Савусаву- гарячі джерела, які знаходяться в різних частинах району та безперервно нагадують про активну вулканічну діяльність.
  • Рибальські містечка- містечка, атмосфера яких подарує вам масу вражень.
  • Природний заповідник Ваісалі — територія заповідної зони, яка має площу понад 100 гектарів та являє собою великі тропічні ліси, абсолютно незаймані цивілізацією.
  • Найкращі пляжі острова в районі Савусаву- пляжі, які покриває невеликий світлий пісок, вода на яких дуже спокійна і має насичений бірюзовий відтінок.
  • Півострів Тунулоа-півострів, що приваблює мандрівників своїми розкішними дикими пляжами, де повністю збереглися первозданні природні краси.
  • Велика Біла Стіна- назва коралових рифів, які стали домом для багатьох екзотичних морських мешканців.