Сува

Сува — головний порт і найстаріше місто Фіджі. Тут живе майже половина населення країни, а пам’ятки та відомі місця міста відносяться до різних культур, що надає мечетям, храмам і церквам колорит та самобутність.
Сува-прекрасна столиця Південного Тихого океану. Основна частина населення зайнята в туристичній сфері, в місті відкрито безліч готельних комплексів і ресторанів, головна мета яких — розважати туристів. Прекрасна екзотична природа, красиві пляжі і спекотне сонце — ось найголовніші привабливі риси курорту. Найпопулярнішим вважається пляж Пасифік Харбор, він відмінно обладнаний для занять спортом, туристи можуть взяти напрокат спорядження для дайвінгу, водні лижі або відправитися на рибалку. Останні роки найпопулярнішою розвагою стало підводне полювання, під час якого можна помилуватися красою підводного світу. На території деяких готелів є тенісні корти і поля для гольфу, а також басейни та розважальні центри для дітей. Крім цього, в Суві є чимало закладів для вечірнього відпочинку, найприкметнішими клубами вважаються: Урбан Джангл, Бердленд, Голден Драгон і Лакі Едді.
Громадського транспорту на Фіджі не багато, він весь зосереджений на островах Віті-Леву і Вануа-Леву. В Суві, Наді, Лаутоці та інших великих містах цих двох островів курсують міські автобуси і таксі.

Міські автобусі в Суві достатньо комфортні і завжди дотримуються розкладу. Одна поїздка на автобусі коштує 0,9 FJD.

Таксі також є в місті. Його можна замовити із готелю чи спіймати на вулиці. Посадка коштує приблизно 3 FJD, і ще 1 FJD буде коштувати кожен кілометр, порахований за лічильником.

Визначні місця, які неодмінно варто відвідати:

 • Центральна площа- перлина столичного міста, на якій знаходяться і музей Фіджі, дім уряду і будівля парламенту.
 • Острів орхідей- острів, що зібрав в собі унікальні різновиди живих рослин, на які можна не лише подивитись, а і купити.
 • Вулиця Вікторія Парейд- відмінне та популярне місце для прогулянок, розташоване в центральній частині міста.
 • Музей Фіджі- музей, що сьогодні збирає в собі колекцію цікавих археологічних та етнографічних експонатів, привезених з різних островів архіпелагу.
 • Альберт-парк- один з найкрасивіших місць в столиці, живописний історичний парк, названий на честь англійського принца Альберта.
 • Дім уряду- красива архітектурна пам’ятка, велична будівля в геогінаському стилі.
 • Собор Святого Серця- головна релігійна пам’ятка, будівля із піщаника, побудована в 1902 році.
 • Кораловий берег- популярний курортний район, з дуже хорошими пляжами.
 • Парламенський комплекс Фіджі- незвичайна будівля засідань парламенту, побудована в 1992 році.
 • Ботанічний сад Турсона- давня пам’ятка Суви, створена в 1879 році сером Турсоном.
 • Аеропорт Наусорі- аеропорт, що представляє собою сучасний комплекс,що включає мережу барів, ресторанів медичний центр парковку, магазини та багато іншого.