Балі

Экзотический Бали — отдых для души и тела

Балі — індонезійський острів, що входить до складу архіпелагу Лессер Сунда. Балі є найголовнішим туристичним напрямком Індонезії, адже він уже довгий час асоціюється з екзотичним раєм.
Тут є, здавалося б, все: тераси рисових полів, білі піщані пляжі, мальовничі зелені пагорби, що ваблять зарості джунглів, суворі і величні вулкани, густі мангрові ліси, приголомшуючі своєю красою місця, від яких перехоплює подих.  Все це в поєднанні з надлишком розкішних курортів, СПА, прекрасною хвилею для серфінгу, красивими кораловими рифами, цікавими пам’ятками і дивовижною місцевою культурою заманює  щорічно на острів близько трьох мільйонів туристів.
Балі – це унікальний сплав культур і релігій.  Основне населення індуїстське, але тут також чітко відчувається Південно-Східна Азія.  Балі схожий на такий собі еклектичний мікс, який приємно відрізняє його від сусідніх островів.  Місцеві жителі дуже привітні й усміхнені і, здається, що вони зовсім не втомилися від натовпів туристів. 

Балі обслуговує аеропортр Деспансара «Нгурах-Рай». Від нього можна дістатися до будь-якого курорту острова.

Убуд – основний культурний і туристичний центр Балі.

В Убуді можна знайти багато древніх індуїстських храмів і поспостерігати за проведенням обрядів.  Тут велика кількість всіляких художніх центрів і майстерень, які займаються різьбленням по дереву, батиком та іншими місцевими промислами. А ось щоб відчути місцеву культуру варто побачити яскраві вистави з традиційною музикою і танцями. Щоб оглянути хоча б частину пам’яток Убуда і його околиць буде потрібно не менше тижня: священний Мавпячий ліс, комплекс Гоа Гаджі з унікальною печерою, Тирта Емпул, побудований на термальних джерелах, вирізаний прямо в скелі ансамбль Йех Пулу, усипальниці Гунунг Каві, Каплиця Богині-Матері.

Готелі Убуда:

Кута – індонезійська столиця серфінгу.

Цей курорт галасливий, яскравий, тут вдень ​​пляжі заповнені серферами, які облюбували місцеві припливи ще в далекі 1960-70-і роки, а після заходу сонця вирує нічне життя: безліч барів і нічних клубів розважають публіку майже до ранку.  Тут широкі пляжі із золотим піском, розкішні готелі, неймовірний набір СПА послуг, дуже популярна йога, купа магазинів і сувенірних крамниць.  У це місце часто приїжджають провести весільну церемонію і медовий місяць — атмосфера до того спонукає.

Готелі Кута:

Нуса-Дуа – балійський лакшері.

На півдні Балі є півострів Букіт, в східній частині якого знаходиться закрита територія з рядом готелів 4 * -5 *, прогулянкової зоною з бутиками, ресторанами і барами, поле для гольфу, конференц-зал, а найголовніше — чудовий пляж зі світлим піском.  Вся ця пишнота називається Нуса-Дуа.  Курорт вважається елітним, персонал вишколений, немає настирливих вуличних і пляжних торговців, в загальному, це трохи інший Балі — Luxury & Premium.

Готелі Нуса-Дуа:

Тубан – найактивніша рекреаційна зона.

У Тубані тихо і спокійно, тут втомлений подорожній цілком може добре виспатися, мирно позасмагати на пляжі, зануритися в морську воду і відновити втрачені сили.  На цьому курорті ви не почуєте шуму розважальних закладів і не побачите довгих рядів супермаркетів.  Ніщо не порушить спокій туриста і не завадить йому насолоджуватися тропічними острівними ландшафтами і побутом цієї чудової країни. Тут ідеальне місце для купання так, як, на відміну від центральної Кути, він захищений від хвиль кораловим рифом, а відливи і припливи тут не істотні.

Джимбаран – колишнє рибальське поселення.

Тут до послуг туристів симпатичний пляж зі світлим піском і дрібними хвилями.  Не дивлячись на те, що дно пологе, відливи і припливи не заважають купанню.  Джимбаран — колишня рибальське село зберегло свій шарм — флотилії рибальських човнів з різнокольоровими вітрилами, відправляються на ранковий або вечірній лов.  Але коронна пропозиція Джимбарану — це унікальне рибне меню в кожному кафе або ресторані. Природа цього регіону виглядає недоторканою і чистою, а пляжі настільки великі, що здаються майже порожніми.

Готелі Джимбаран:

Легіан та Семіньяк – окраса Балі.

Пляжі Легіан і Семіняк знаходяться один за іншим в 10-15-ти хвилинах ходьби на північ від Кути.  Ідеально поєднують в собі переваги Кути з її близькістю до туристичного центру, але перевершують її за пляжними умовами: тут більш спокійний берег і прозора вода. Пляж з його 6-й кілометровою смугою м’якого золотого піску, розкішними хвилями і хваленими заходами може вважатися найпрекраснішим на Балі. 

Санур.

Це досить жвавий, з добре розвиненою інфраструктурою, район на південному сході Балі, розташований в 12 км від аеропорту Нгура-Рай.  Протяжність пляжу становить близько 7 км, уздовж нього розташовані найбільші готелі. Головний плюс курорту – його розташування. Особливо зручно для тих, хто приїхав на Балі ненадовго, але бажає краще познайомитися з островом. Можна швидко дістатися до Убуда, Букіт, Кути, Чандідас і Падангбая.  З пристані ходять катери на острови Гілі, Нуса-Пеніда і Лембноган.

Готелі Санур:

Готелі Улувату: