Пальма-де-Майорка

Пальма-де-Майорка — столиця архіпелагу Балеарських островів і один з найбільших портів Середземномор’я, вважається, до того ж, і одним з найдавніших.

Головна окраса міста — безсумнівно, пляжі.  Уздовж узбережжя затоки Бадія-де-Пальма тягнуться першокласні пляжі, вкриті золотисто-білим піском. Багато з них відмічені «блакитним прапором». Тут постійно вирує життя, збудовано безліч фешенебельних готелів і пансіонатів, а двері ресторанчиків і кафе практично не зачиняються.

Пам’ятки Пальма-де-Майорка різноманітні в силу багатої історії місцевості.  Тут змішалися різні архітектурні стилі, а бухта, на берегах якої побудоване місто, вважається однією з наймальовничіших в світі. Багатство історичної спадщини гармонійно поєднується тут з морем і теплим сонцем, які приваблюють до комфортного відпочинку, з широким вибором різних екскурсій і розваг.

         Острів облуговує один із найбільших аеропортів Іспанії. Дістатися до центру міста можна кількома способами:

• Автобус

  1. Автобус №1 курсує маршрутом «Аеропорт – місто – порт». Ціна квитка – 5 євро. Автобуси курсують щоденно з 6:00 до 1:50 з інтервалом 15 хвилин.
  2. Автобус №21 курсує маршрутом «Ареналь-Аеропорт». Ціна квитка – 5 євро. Придбати його можна у водія. Автобуси курсують щоденно з 7:00 до 0:30 з інтервалом 30 хвилин.

• Таксі

Найбільш комфортним, але, одночасно, і дорожчим способом дістатися з аеропорту Сон-Сан-Хуан до свого готелю, де б він не знаходився, є таксі.  Автомобіль можна знайти на парковці біля терміналу або замовити через інтернет до посадки свого рейсу

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Кафедральний собор «Ла Сео» — архітектурна домінанта міста, центральний храм всієї спільноти Балеарських островів — кафедральний собор Св. Марії.  Він будувався майже 800 років!  Це одна з найбільш освітлених будівель подібного роду — через особливості вікон здається, що всередині вона буквально наповненим світлом.  Інтер’єр будівлі оформляв сам Антоніо Гауді.

• Палац Альмудейна — найстаріший палац Іспанії.  Будівля — яскравий представник оборонного зодчества Середньовіччя.  Вона прямокутна у фундаменті, з декількома потужними вежами. Зараз палац Альмудейна — офіційна резиденція королівської сім’ї Іспанії.

• Королівські сади Альмудейна розміщені поблизу площі Льоджа.

• Ла Лонха — ще одна споруда періоду пізньої готики. Побудована в 1456 році, будівля Торгової біржі міста була серцем економічного життя міста. Це – символ процвітання торгівлі Іспанії.

• Пасео-Марітімо — знаменита набережна, що йде уздовж моря і порту. Уздовж набережної висаджено безліч пальм, створено ідеальний простір для прогулянок, пробіжок або поїздок на велосипеді.

• Млини — класична деталь пейзажів Мальорки. Спочатку у місті було сім вітряків, які можна було побачити з моря;  на жаль, сьогодні залишилося лише п’ять.  Один з них, Ель-Моли-ден-Гарлета, був відновлений ​​і перетворений в невеликий музей, де можна дізнатися все про млини.

• Пласа-Мажор — центральна площа міста.  Вона знаходиться в оточенні характерних для Майорки жовтих будівель з маленьким зеленим віконницями.  На нижніх поверхах будинків розташовуються бари, ресторани і магазини.

• Бульвар Рамбла, який розташовани на вершині старого русла річки Ла-Рієра, пропонує величезну різноманітність кіосків флористики.  В різні боки від Рамбла ви знайдете безліч невеликих атмосферних вуличок із затишними пабами.

• Пішохідний проспект Пассеч-дес-Борн, який з’єднує Пласа-Рей-Хуан-Карлос-I і Авеніда-де-Антоніо-Маура.  Цей бульвар прикрашений статуями сфінксів — по два з кожного боку, до того ж уздовж дороги висаджені дерева, за рахунок чого створюється атмосфера спокою.

• Акваріум Пальми — це один з найбільших акваріумів в Європі.  Він розділений на тематичні зони з різними видами морських мешканців Світового океану.  Тут так само знаходиться найглибший резервуар для акул у всій Європі.

• Марінеленд — фанати дельфінів і сім’ї з дітьми швидше за все зацікавляться відвідуванням Марінеленд.  Тут можна поспостерігати, як ці розумні ссавці виконують неймовірні трюки і кульбіти, вистрибуючи з води і тримаючи різні предмети.  Тут є і шоу папуг, і чарівних морських левів.