Санта Понса

Санта Понса — популярний курорт розташований на південно-західному узбережжі Майорки. Чудове місце для відпочинку всією сім’єю в прекрасній і розслаблюючій атмосфері.  Для відпочивальників тут існує безліч розваг на будь-який смак. Санта Понса приваблює туристів протяжним, вкритим білим дрібним піском  пляжем завдовжки 1300 м і завширшки 130 м, кришталево чистим морем та затишною і спокійною обстановкою, що панує на цьому курорті навіть у високий сезон.

Санта Понса — історичне місце для Майорки.  Саме тут в 1229 році арагонский король Хайме I здобув перемогу над маврами.  На згадку про цю подію щороку з 6 по 12 вересня в Санта Понсе проходить свято (фієста) «маври і християни», під час якого прямо на пляжі відтворюється битва іспанського короля з військами маврів.

         З аеропорту Пальма-де-Майорка, що знаходиться за 34 км, до центру міста можна дістатися кількома способами:

• Автобус

На станції Aeroport — Arribades сідайте на автобус А11 і прямуйте до станції Plaça Santa Ponça. Час у дорозі становитиме 1 годину, а вартість проїзду – 5-7 євро. 

• Автобус з 1 пересадкою

  • На станції 547-Aeroport — Arribades сідайте на автобус А1 і прямуйте до станції 1078-plaça d’Espanya. Час у дорозі – 17 хвилин, квиток коштує 1-3 євро. Далі на станції Estació Intermodal сідайте на автобус 102 і прямуйте до станції Av. Jaume I, 112. Час у дорозі – 30 хвилин. Вартість проїзду – 2-4 євро.
  • На станції 547-Aeroport — Arribades сідайте на автобус А1 і прямуйте до станції 1078-plaça d’Espanya. Час у дорозі – 17 хвилин, квиток коштує 1-3 євро. Далі на станції Estació Intermodal сідайте на автобус 104 і прямуйте до станції Plaça Santa Ponça. Час у дорозі – 1 год 10 хв. Вартість квитка – 3-5 євро.

• Таксі

Якщо ви надаєте перевагу більш комфортному та швидкому пересуванню – скористайтеся послугами таксі. Від node Palma de Mallorca Airport до Santa Ponsa час у дорозі становитиме 23 хвилини.  Вартість таксі приблизно близько 40-50 EUR.

Визначні місця та пам’ятки, які варто відвідати:

• Каплиця Святого Каменя – каплиця повністю витесана з цільного каменю.  У ній до цих пір зберігаються реліквії короля Хайме I, які він використовував під час торжества першого на острові християнського свята.

• Захисна вежа «Castellot de Santa Ponсa», заснована в чотирнадцятому столітті.  Якщо піднятися на саму вершину вежі, то звідси відкривається прекрасний вид на море і на невеликий острів Конілл.

• Urbanización Golf Santa Ponsa – найбільший та головний гольф-клуб острова.

• «Парк джунглів» — це майданчик розваг, розташований біля пристані для яхт.  Розвага даного роду підійде для туристів будь-якого віку.

• Puig de sa Morisca — ландшафтний парк, що являє собою прекрасний зразок острівної дикої середземної природи.