Барі

Екскурсії в Барі

Барі — портове місто на півдні Італії, розташоване на березі Адріатичного моря. Клімат тут середземноморський, що обумовлює м’яку зиму і сухе літо. Місто є центром християнства завдяки мощам Святого Миколая Чудотворця, які зберігаються в спеціально побудованій для цього базиліці. Існує переказ, згідно з яким місто відвідував Святий Петро і проводив тут проповіді. Барі має багату, довгу історію, тому тут велика кількість старовинних пам’яток, пам’яток архітектури.

Міжнародний аеропорт імені Кароля Войтили знаходиться в 8-9 км на північний захід від міста Барі:
Автобус
1.Автобуси Terravision відправляються з зупинки на виході з терміналу і слідують до залізничного вокзалу Барі з періодичністю в 1 годину. Перший — відправляється о 5:35 ранку, останній — о 20:00. Є окремий нічний рейс — о 00:10. Тривалість поїздки до міста близько 30 хв. Вартість квитка 4 євро для дорослого. Його можна придбати на офіційному сайті компанії, або безпосередньо в аеропорту. Квиток обов’язково потрібно роздрукувати і мати при собі, щоб використати його для посадки в автобус.
2.«Tempesta» — здійснює рейси між аеропортом Барі і залізничним вокзалом. Знайти зупинку автобусів Tempesta можна, дотримуючись покажчиків в аеропорту. Від аеропорту до кінцевої зупинки – залізничний вокзал «Bari Centrale» — автобус їде 30-40 хвилин і здійснює на шляху кілька зупинок. Вартість квитка 4 євро.
Поїзд
Дійти до станції можна, дотримуючись покажчиків від сектора прибуття. У будні поїзди курсують щопівгодини. Рух починається в 5:26 і закінчується о 23:38. У святкові дні — з 06:00 до 23:40, поїзд ходить кожні 40 хвилин. Вартість проїзду до Барі 5 євро для дорослого. Оплатити проїзд можна у квитковій касі на станції. Квиток на поїзд потрібно обов’язково прокомпостувати перед посадкою в спеціальних компостерах на платформі.
Таксі
Машину в аеропорту Барі можна знайти на спеціалізованій стоянці біля терміналу або замовити заздалегідь. Денний тариф «працює» з 06:00 ранку до 22:00 по буднях. На вихідні денний тариф починає діяти в той же час — о 06:00, а ось закінчується набагато раніше — о 15:00. Нічний тариф діє, відповідно, весь інший час. Машина економ класу коштуватиме від 63 євро.

Екскурсії в Барі

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:
• Базиліка святого Святителя Миколая — католицька базиліка, побудована на початку 12 століття для зберігання мощей св. Миколая Чудотворця, одного з найшанованіших православних святих.
• Барі-Веккья — це стара частина міста, характеризується тісним розташуванням будівель, маленькими вузькими вуличками. І тим не менше, вона зберігає в собі величезну цінність. Всі, хто коли-небудь тут бував, щиро дивуються з того, як на такій місцевості змогло вміститися приблизно 40 церков і більше 120 святилищ.
• Кастелло Свево – Швабський замок, збудований ще в 1132 році, та вже за 20 років був зруйнований. Безумовно, вже не вдалося відтворити початковий архітектурний стиль і відтворити всі колишні особливості. Але, Кастелло Свево цінується тим, скільки різних трансформацій і подій йому довелося перенести. У цьому місці зберігається довга, насичена історія, про яку слід дізнатися всім, хто планує відвідати замок;
• Гротте-ді-Кастеллана — ще одна важлива пам’ятка міста Барі. Йдеться про систему підземних печер, яким нараховуються мільйони років. Хтось захоплюється їх унікальним видом, хтось зазначає, що вони схожі на місце проживання маленьких гномів.
• Кафедральний собор — він не настільки популярний серед туристів, як базиліка Св. Миколая, але є більш давньою будівлею, завдяки чому і має високу цінність. Дослідники припускають, що споруда належить до 12 сторіччя.
• Пінакотека провінціалів — головний художній музей регіону. Він примітний залишками скульптур, творами інших видів мистецтва, що відносяться до 12-13 століть.

Екскурсії в Барі