Ризики COVID-19

Повідомлення про ризики COVID-19 під час подорожей за межі України, настання яких неможливо передбачити, виключний вплив на які мають уряди та відповідні урядові агенції:

  • ризик заборони регулярних та/або чартерних авіаційних перевезень;
  • ризик закриття засобів розміщення (готелів, апартаментів тощо) на карантин;
  • ризик впровадження тестування подорожуючих перед вильотом, під час транзиту, по прильоту, та/або поверненні в Україну;
  • ризик заборони в’їзду до країни прямування та/або країни транзиту;
  • ризик впровадження карантину чи ізоляції подорожуючих під час прибуття до країни призначення, транзиту чи повернення до країни відправлення;
  • ризик банкрутства авіакомпаній, готелів та/або інших операторів ринку туристичних послуг;
  • ризик захворювання подорожуючих на COVID-19 та суттєві наслідки для здоров’я та майнових інтересів подорожуючих;
  • інші ризики пов’язані із загостренням ситуації в світі та на кордонах країн у зв’язку із пандемією COVID-19 аж до дати повідомлення МОЗ України та/чи ВООЗ про закінчення цієї події.

Звертаємо увагу, що починаючи з дати запровадження карантину чи обмежень на подорожі у кожній окремій країні, а з 12 березня 2020 року у всьому світі, ризики пов’язані із COVID-19, є відомими та такими що можна передбачити. Будь-які бронювання туристичних послуг, замовлені та підветрджені починаючи із 12 березня 2020 року, вважаються зробленими з урахуванням можливих ризиків COVID-19. Замовник подорожі та всі подорожуючі приймаються свідоме рішення про подорож приймаючи можливі ризики пандемії COVID-19.

Всі витрати, пов’язані із наслідками настання відомих ризиків пандемії COVID-19, покладаються на замовника подорожі та кожного подорожуючого.

Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі додаткові витрати, яки подорожуючі нестимуть в разі необхідності тестування, ізоляції чи карантину, заборони в’їзду до країни прямування чи транзиту, заборони виїзду з країни постійного проживання, відміну рейсів авіа компаніями та іншими транспортними компаніями, закриття засобів розміщення тощо.

Туристичний оператор радить подорожуючим зважити на потребу у подорожі та можливі ризики, та відмовитись від планування подорожі, якщо ризики COVID-19 є неприйнятними.

Це повідомлення є невід’ємною частиною умов договору на туристичне обслуговування ТОВ «Туристична компанія ТУР24» з 12.03.2020 року.