Правила купівлі та використання подарункових сертифікатів

Дійсні правила є єдиними і офіційними (затвердженими) правилами ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ ТУР24»  стосовно порядку та умов придбання та використання Подарункових Сертифікатів (далі – Сертифікат).

Діють з 01.01.2020 року

Терміни:

«Подарунковий сертифікат» (також «Сертифікат») – матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки з індивідуальним порядковим номером та кодом підтвердження під захисною панеллю, який підтверджує право Утримувача Сертифіката на придбання пакетного туру зі знижкою на суму номіналу сертифікату (з доплатою різниці) в Туристичній компанії ТУР24. Подарунковий сертифікат також може бути виготовлений на паперовому носії без пластикової картки або в електронній формі та містити загальний або індивідуальний промокод рекламної кампанії замість номеру та коду підтвердження.

«Номінал Подарункового сертифікату» — номінальна вартість Сертифікату, якою обмежується максимальна знижка від вартості пакетного туру, який Утримувач Сертифікату купує у Туристичної компанії ТУР24 або отримує під час рекламних кампаній.

«Право вимоги за Подарунковим сертифікатом» — право Утримувача Сертифікату отримати знижку від вартості туру в межах Номіналу Сертифікату (тобто, не більше такого номіналу), що реалізуються в Туристичній компанії ТУР24.

«Утримувач Сертифікату» — особа, яка володіє Подарунковим сертифікатом і має право вимоги за ним, яке підтверджується можливістю повідомити комбінацію номера сертифікату та коду підтвердження під час купівлі пакетного туру в Туристичній компанії ТУР24.

«Строк дії Сертифікату» — строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право на отримання знижки під час купівлі пакетного туру в межах Номіналу Сертифікату в Туристичній компанії ТУР24.

Умови користування подарунковими сертифікатами:

Подарунковий сертифікат можливо придбати в ТОВ «Туристична компанія ТУР24» шляхом розміщення замовлення та внесення оплати на поточний рахунок товариства, або безкоштовно під час рекламної кампанії.

Купуючи (отримуючи) та використовуючи Сертифікат, Утримувач сертифікату підтверджує, що ознайомлений з цими Правилами та погоджується з їх умовами.

За допомогою Cертифікату Утримувач Cертифікату може купити пакетний тур зі знижкою на суму номіналу (з доплатою різниці) в Туристичній компанії ТУР24.

Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом, не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів, не має грошового еквіваленту , не підлягає поверненню.

Сертифікат можна використовувати одноразово. Сертифікат дійсний до першого використання коду підтвердження (якщо наявна). Якщо захисну панель коду підтвердження стерто, код підтвердження вважається використаним, а сертифікат втрачає чинність. Сертифікати, отримані під час рекламних кампаній, дійсні протягом строку зазначеного на сертифікаті та зазначених додаткових умов.

Якщо сума покупки (вартість пакетного туру) вища за номінал Сертифікату, Утримувач Cертифікату має сплатити різницю між сумою покупки і номіналом Сертифікату шляхом перерахування відповідної суми на поточний рахунок ТОВ «Туристична компанія ТУР24».

Якщо сума покупки (вартість пакетного туру) є меншою за номінал Сертифікату, різниця між сумою покупки і номіналом Сертифікату не повертається.

Знижки не розповсюджуються на вартість придбання Сертифікату.

При оформленні покупки (пакетного туру) за допомогою Сертифікату, деякі знижки та спеціальні пропозиції не застосовуються. 

При оформленні покупки (пакетного туру) за допомогою Сертифікату, отриманого під час рекламної кампанії, знижка застосовується за умови придбання пакетного туру певної цінової категорії, зазначеної на сертифікаті, інакше надається фіксована знижка 5% від ціни пакетного туру. Якщо інше не зазначено на сертифікаті, діють наступні умови застосування знижки: подарунковий сертифікат на 2000 грн. застосовується для турів вартістю від 20.000 грн., подарунковий сертифікат на 3000 грн застосовується для турів вартістю від 30.000 грн.

Право вимоги за Сертифікатом переходить до Утримувача Сертифікату шляхом передачі Сертифікату із непошкодженим захисним покриттям коду підтвердження.

Інші умови:

ТОВ «Туристична компанія ТУР24» має право в односторонньому порядку вносити зміни в ці Правила. Про зміну Правил повідомляє шляхом розміщення відповідної інформації (повідомлення) на Сайті t24.com.ua. Чинні правила, опубліковані на сторінці «Правила купівлі та використання подарункових сертифікатів» за адресою t24.com.ua/gift застосовуються до будь-яких не використаних раніше сертифікатів, в тому числі тих сертифікатів, які були придбані під час дії попередньої редакції, але не використані до набрання чинності поточної редакції Правил.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається ТОВ «Туристична компанія ТУР24». Рішення ТОВ «Туристична компанія ТУР24» є остаточним та оскарженню не підлягає.

Відповідальність ТОВ «Туристична компанія ТУР24» в будь-яких спорах стосовно подарункових сертифікатів обмежується вартістю сертифікатів, а ініціатором спору може бути лише особа, які придбала сертифікат та володіє оригіналом документу, який підтверджує оплату за сертифікат щодо якого виник спір. Утримувач Сертифікату, який не має документу, який підтверджує його купівлю, не може бути ініціатором спору та має лише право на знижку в сумі що не перевищує номінал Сертифікату під час купівлі пакетного туру в Туристичній компанії ТУР24, за умови якщо така особа є легітимним Утримувачем сертифікату. Відшкодування матеріальних та/або моральних збитків не передбачено.

Втрачені, вкрадені, підроблені або отримані в інший незаконний спосіб сертифікати не мають сили та вважаються не дійсними для використання.

Контакти:

З будь-яких питань стосовно купівлі та використання подарункових сертифікатів, звертайтеся до ТОВ «Туристична компанія ТУР24», провулок Рильський, 10, м. Київ, 01601, Україна; телефон +38 (044) 2275708.