Умови бронювання турів Promo

Телеграм-канал «ТУР24: Промо!»: t.me/tur24

Тури категорії Promo — це спеціальні пакетні пропозиції, сформовані на основі спеціальних пропозиції наших партнерів — авіакомпаній та готелів, тож для їх бронювання необхідно мати на увазі та прийняти наступні умови:

  1. Ціна турів Promo діє в момент публікації та не є гарантованою до моменту підтвердження бронювання з боку туристичного оператора. Кількість місць за зазначеною ціною обмежена.
  2. Для бронювання туру Promo турист надає копії перших сторінок закордонних паспортів кожного із туристів для яких бронюється тур, а також вносить гарантійний платіж в сумі 100% вартості туру. Після отримання паспортних даних та передплати, туроператор актуалізує пропозицію, та невідкладно купує тур для туристів, якщо місця за рекламованою ціною наявні. Якщо ціна більше не актуальна, туроператор повідомляє туристу, пропонує альтернативу та/або повідомляє поточну ціну. В разі незгоди туриста з альтернативою або вищою ціною, туроператор повертає туристу 100% передплати.
  3. Ануляція підтвердженного туру Promo з боку туриста тягне за собою втрату 100% його вартості. Всі складові туру Promo надаються постачальниками на умовах non-refundable (без права відшкодування в разі відміни). Придбавши тур Promo турист погоджується з тим, що сплачені кошти не підлягають поверненню в разі відмови туриста від туру.
  4. Деталі авіаперельоту та назва готелю повідомляються туристу після бронювання та можуть бути змінені туроператором. Умовою турів Promo є згода туриста із перельотом та готелем, обраними туроператором. Туристи, які не згодні з такою умовою, мають бронювати тур за індивідуальним замовленням, складеним на основі побажань.
  5. Тур Promo базується на перельоті рейсами авіакомпаній з Києва, якщо в пропозиції не зазначено інше. В турі Promo допускається комбінація рейсів різних авіакомпаній. В тури Promo включено лише перевезення безкоштовної норми ручної поклажі (згідно правил авіакомпанії), а всі інші види багажу та додаткових послуг авіакомпанії турист може придбати додатково після бронювання туру. Турист погоджується з тим, що авіакомпанія може змінити час виконання рейсу протягом зазначеної доби. Зміна деталей перельоту не є причиною для відміни туру Promo без штрафів. Туроператор не набуває прав і обов’язків авіаперевізника, тому турист має вирішувати будь-які суперечки пов’язані з авіаперельотом безпосередньо з авіаперевізником, в тому числі випадки відшкодування збитків, пов’язаних із запізненням або відміною рейсу.
  6. Тур Promo передбачає розміщення туристів у готелях туристичного классу в центрі міста, які обрані туроператором без погодження із туристом. Туроператор намагається пропонувати туристам готелі із гарними відгуками та високими рейтингами, проте не гарантує цього. Туроператор вибирає готелі, в яких туристів буде розміщено у стандартних номерах з власним туалетом та душем, необхідною кількістю спальних місць. Туроператор не гарантує надання готелем окремих ліжок для кожного туриста, та повідомляє, що двомісний номер може бути оснащений одним двоспальним ліжком або двома односпальними ліжками. У виняткових випадках та в періоди підвищеного попиту або під час форс-мажорних обставин, готель може надати кімнату в якій буде встановлене додаткове ліжко, щоб задовольними потребу туристів у необхідній кількості спальних місць. Якщо зазначено у пропозиції, готель надаватиме сніданок.
  7. Тури Promo не включають трансфери чи екскурсії, турист має самостійно дістатися з аеропорту в готель, з готелю в аеропорт, а також самостійно організувати дозвілля під час перебування. Вичерпним переліком послуг, які включені в тур Promo є: авіапереліт в обидві сторони, розміщення в готелі, поліс страхування. Будь-які інші послуги турист може придбати на власний розсуд та власним коштом. Туроператор не несе відповідальності за якість послуг, придбаних туристом самостійно.
  8. Туроператор відповідно до вимог законодавства надає поліс медичного страхування на час перебування за межами України (або в межах України) в залежності від країни подорожі.

Телеграм-канал «ТУР24: Промо!»: t.me/tur24