Компенсація проїзду

Участники корпоративних заходів компанії Whirlpool можуть подати запит на компенсацію проїзду одним із наступних способів:

  1. Купити електронний квиток на поїзд на сайті Укразалізниці
    https://booking.uz.gov.ua та переслати PDF-файл з квитком для компенсації в електронному вигляді. Компенсація буде сплачена в день проведення заходу. УВАГА: скріншоти не приймаються, лише PDF отриманий у листі-підтвердженні від Укразлізниці або інших провайдерів.
  2. Купити електронний квиток на автобус на сайті BUSFOR
    http://busfor.ua, або на сайтах перевізників Автолюкс
    http://autolux.ua, Гюнсел http://gunsel.ua , та переслали PDF-файл із листа-підтвердження для компенсації в електронному вигляді. Компенсація буде сплачена в день проведення заходу. УВАГА: скріншоти не приймаються, лише PDF отриманий у листі-підтвердженні від BUSFOR або інших провайдерів.
  3. Купити паперовий квиток в касі залізничного або автовокзалу, або у водія автобуса (якщо сідаєте на транзитній зупинці де немає каси), та надати оригінал квитків в день заходу та копію зворотного квитка. Компенсацію буде сплачено після проведення заходу, або в день заходу (якщо буде можливість).

Емейл для пересилання електронних квитків (зазначте повне ПІБ учасника, дату та місто проведення заходу, а також додайте файл із квитками до е-мейлу):
compensation19@t24.com.ua

Після отримання запиту учаснику буде надіслано підтвердження протягом 72 годин.