Хургада

Отдых в Хургаде, что посмотреть, развлечения и цены

Хургада — це курортне місто в Єгипті, розташований на Червоному морі. Уздовж узбережжя місто розтягується майже на 40 кілометрів, і вся прибережна територія всіяна різноманітними готелями.

Хургада відома, перш за все, як курорт для сімейного відпочинку з дітьми завдяки наявності великої кількості пляжів з зручним піщано-гальковим входом в море, крім цього в Хургаді є чудові коралові рифи і курорти, відомі у всьому світі як одні з кращих центрів для дайвінгу. Хургада славиться своїм прекрасним кліматом. Клімат на курорті сухий, тому спека не відчувається навіть у найспекотніші літні місяці.

Центральна частина Хургади — це галаслива зона, де можна знайти велику кількість торгових центрів, дискотек, хаотичних вуличних базарів і бюджетних готелів. Вона складається з таких популярних районів як: старе місто Дахар, новий центр Саккала і район, що складається в основному з готелів, які простяглися вздовж берега Червоного моря на північ і на південь, це так званий район Нова Хургада.

У районах Саккала і Дахар дуже добре розвинена вулична інфраструктура, тут в основному зосереджені готелі економ-класу, що дозволяє туристам поєднувати економічний відпочинок в готелі з активними вуличними розвагами. Також в Дахар розташовані більшість пам’яток Хургади, а саме центральна мечеть Абдульхасана Ельшазі, коптська церква, світлофор Хургади, акваріум. Але більше Хургада відома туристам завдяки палацу «Тисяча і одна ніч», який побудований в стилі східного Діснейленду. Щовечора тут проходять театралізовані вистави, які оповідають про життя Єгипту в епоху великих фараонів.

Нова Хургада — це район, де переважно, зосереджені готелі середнього і економ рівня. Тутешня вулична інфраструктура орієнтована в першу чергу на туристів, що виключає наявність неповторного місцевого колориту.

На даний момент, крім Хургади туристів приваблюють і нові курортні райони. Вони формально відносяться до Хургади, але вже розвиваються як самостійні курортні зони. Кожна з цих зон має свої особливості. Так, бухта Макаді — це в першу чергу курорт для сімейного відпочинку, Сома Бей славиться готелями рівня люкс і привертає вимогливих клієнтів. Ель Гуна — єгипетське місто на островах, африканська Венеція, де місцеві гондоли ковзають по морських каналах. Містечко це знаходиться в 22 км на північ від Хургади.

Курорт Саль Хашиш — новий елітний курорт з чудовими пляжами, сучасними готелями і практично недоторканою природою. Сафага відома у всьому світі своїми можливостями для заняття водними видами спорту і екологічно чистими пляжами. Найвіддаленіший курорт Хургади — Марса Алам, який розташований на самому півдні, відомий у всьому світі як один з кращих дайвінг-центрів в Єгипті.

Найпопулярніші готелі: