Хошимін

Хошимін — велике портове місто, яке добре відоме на весь світ під старою назвою Сайгон, назване в честь однойменної річки, на якій розташоване місто.
З часу заснування та до сьогодні , Сайгон залишається діловим центром В’єтнаму , найбільшим та найбільш галасливим містом країни. Сучасний Сайгон — це галасливе, сонячне та максимально життєрадісне місто, в яке приїжджають туристи з усього світу, щоб зануритись в його побут, походити по торгівельним центрам та погуляти по рядам ринку Бен Тан, відвідати численні парки та площі, провести безтурботні вечори в кафе, ресторанах чи барах в туристичних районах.
Також в Хошиміні є декілька історичних пам’яток архітектури, відомих міст,музеїв та храмів. Образи екзотики поряд із звичайним життям присутні повсюду – вуличні ринки, де торгуються та заключають угоди, кафе на тротуарах, чиї стерео-колонки заповнюють навколишні вулички музикою; чисті нові паби, де туристи відпочивають за кухлем пива з арахісом і величезною тарілкою супу Фо.

З аеропорту Хошиміну в центр міста (до туристичного кварталу або ринку Бен Тан) без проблем можна дістатися на міському автобусі або таксі.

На автобусі

Найдешевший і цілком зручний спосіб дістатися з аеропорту до центру міста або з міста в аеропорт — скористатися місцевим міським автобусом №152. Автобуси на маршруті комфортабельні, з кондиціонерами, навіть з телевізорами і, як правило, майже порожні.

Вартість проїзду — 5000 донгів , оплата при вході в автобус водієві. Час в дорозі до центру — від 20 до 40 хвилин в залежності від пробок на дорогах. Час роботи автобусів на даному маршруті — з 06:00 до 18:00.

Автобус ви знайдете при виході з міжнародного або внутрішнього терміналу на позначеної зупинки. Сам автобус дізнатися легко: він позначений спереду і ззаду номером маршруту №152. Автобус №152 йде до ринку Бен Тан, а потім слід далі до кінцевої зупинки. Щоб не промахнутися повз туристичної зони, краще вийти на Бен Тан (п’ять хвилин пішки до туристичної зони) або на наступній після нього зупинці (безпосередньо поруч з туристичною зоною).

На таксі

Таксі з аеропорту до туристичного району (вулиця Фам Нгу Лао) можна зловити від 150 000 донгів (близько 8 доларів). В середньому коштує розраховувати на 200 000 і більше. Не лякайтеся спочатку названої таксистом ціни, наприклад, в 20 доларів. Торгуйтеся до реальної в 8-10 доларів або шукайте іншого таксиста. Є також таксі по лічильнику.

Ось контакти основних служб таксі:

 • 08-84 24 242 таксі Сайгон (Saigon Taxi)
 • 08-82 26 666 таксі Мей Лін (Mai Linh Taxi Company)
 • 08-81 11 111 таксі Вина таксі (Vina Taxi)

Визначні місця,які неодмінно варто відвідати:

 • Палац Возз’єднання- історичне місце, палац колишнього президента  Південного В’єтнаму.
 • Музей військових злочинів- найбільш популярний музей в Хошимині та найбільш шокуючий.
 • Музей в’єтнамської історії- музей, в експозиції якого представлена велика колекція предметів, що відносяться до різних періодів історії країни.
 • Giac Lam Pagoda- пагода, що являється однією із найстаріших буддійських пагод в Хошиміні.
 • Emperor Jade Pagoda або Пагода Нефритового імператора- стара даоська пагода, побудована на початку 20 століття.
 • Cao Dai Temple- яскравий храм, що знаходиться в провінції Tay Ninh,неподалік Хошиміна.
 • Нотр Дам Де Сайгон- діючий католицький храм, розташований на Паризькій площі в центрі міста.
 • Будівля муніципалетету- будівля, розташована неподалік від ринку Бен Тан, та яка в даний період виконує функцій, так званого, будинку культури.
 • Фінансова вежа Бітекско- найвища будівля міста.
 • Ринок Бен Тан- найпопулярніший ринок Хошиміна та одне з найбільш відвідуваних туристами.
 • Музей Хошиміна- музей, в красивій старовинній будівлі , в якому представлена одна з найбагатших колекцій предметів, пов’язаних з життям великого вождя Хошиміна.