Данія

Данія — держава в Північній Європі, розташована здебільшого на півострові Ютландія. Це найпівденніша країна Скандинавії, яка омивається Північним і Балтійським морями, на півдні межує з Німеччиною, на північному сході відокремлена протокою Каттегат і Ересунн від Швеції, на півночі — протокою Скагеррак від Норвегії. Клімат тут помірно-морський з м’якою зимою, прохолодним літом і затяжними перехідними сезонами.
Мініатюрну Данію не випадково називають «Перлиною Скандинавського півострова», адже на її невеликій території зосередилися справжні скарби культури і історії, відвідувати які, до слова, можна цілий рік: і взимку, і влітку. Для туристів вона не тільки батьківщина знаменитого казкаря Ганса Християна Андерсена, а й дивовижні пряникові ферми, і пляжі Датської Рив’єри, і численні старовинні замки з привидами.
Відпочинок в Данії — це і відпочинок на морі, і знайомство з багатою культурою та історією найстарішого Скандинавського Королівства.  Це чудова можливість відпочити всією сім’єю.  У Данії дуже багато уваги приділяють дітям — тут безліч аквапарків і центрів розваг.

Площа країни: 43 094 км²

Столиця країни: Копенгаген

Мова: Данська

Великі міста: Орхус, Оденсе, Ольборг

Валюта:  Данська крона (DKK)

Найбільші аеропорти:

• Аеропорт Копенгаген CPH

• Аеропорт Ольборг AAL

• Аеропорт Орхус AAR

• Аеропорт Біллунн BLL

• Аеропорт Борнхольм RNN