Копенгаген

Копенгаген – столиця та найбільше місто Датського королівства, що розкинулося на березі Балтійського моря. Перша згадка про Копенгаген датується одинадцятим століттям, а звання столиці Копенгаген отримав в 1443 році. У 1728 році сталася найбільша пожежа за всю історію міста.  Лихо тривало три дні. Руйнуванню піддалася третина міста, що сильно позначилося на образі сучасної столиці. Копенгаген — дуже компактне і затишне місто, в ньому майже немає хмарочосів, зате багато старовинних будиночків, парків та набережних.  У центрі міста розташована одна з найдовших пішохідних вулиць Європи — Строгет.
Вулиці Копенгагена ваблять вуличними музикантами і артистами, а також тисячами блискучих вогнів магазинів, кафе і барів.  Місто також славиться безліччю культурних подій, серед яких, наприклад, весняний Фестиваль Нічного кіно, річний Джазовий фестиваль, або знаменитий Копенгагенський карнавал, який заповнює всі вулиці міста звуками самби.

         Міжнародний аеропорт Копенгагена розташований на острові Амагер в Данії, за 8 км на південний схід від Копенгагена, в місті Каструп. Дістатися до центру столиці можна кількома способами:

         • Автобус

Є чотири автобусних лінії: 5А (Copenhagen Airport- Husum Torv), 35 (The airport, International- DRByen St.), 36 — (The airport, International- Nøragersmindevej), 888 — (The airport, International — Århus).  Зупинка в центрі міста називається City Centre. Квиток можна купити в спеціальних автоматах. Ціна проїзного квитка залежить від кількості пересічних частин міста: — за 2 зони — 3,2 євро; — 3 зони — 4,8 євро. Автобуси курсують з 15-хвилинним інтервалом.

         • Поїзд

Експрес-поїзди відправляються зі станції, яка розташована на території Терміналу 3. Поїзди відправляються в місто кожні 10 хвилин. Час в дорозі 15 хвилин.  Вартість проїзного квитка — близько 4,8 EUR. Квиток можна придбати в спеціальному автоматі на станції.

• Метро

До центру міста можна доїхати за допомогою метро (жовта лінія). Зупинка метро Lufthavnen розташована на території Терміналу 3 (між терміналами порту курсують безкоштовні автобуси). В Копенгаген можна дістатися за 15 хвилин, станція називається Nørreport.  Вдень поїзди курсують кожні 5 хвилин, вночі — 20 хвилин. Проїзний квиток коштує близько 5 євро, його можна придбати в спеціальних автоматах.

• Таксі

Таксі очікують на пасажирів біля залів прибуття.  У центр міста на машині можна доїхати всього лише за 15-20 хвилин, вартість послуги коливається в районі 33-40 євро.

• Трансфер

Якщо для вас комфорт пересування у пріоритеті – замовте трансфер прямо до дверей готелю. Замовити та оплатити послугу можна заздалегідь в нашій компанії.

         Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Русалонька — один із символів Копенгагена. Ця Бронзова статуя розташована на пристані Лангелініе і присвячена героїні відомої всім казки Х. К. Андерсена. Ця скульптура – це подарунок данського пивовара Карла Якобсена місту Копенгагену.

• Нова гавань – найчарівніше місце Копенгагена з красивими яскравими старовинними будинками, відмінними ресторанами, невимушеною атмосферою та човнами, пришвартовані вздовж каналу.

• Ратуша Копенгагена розташована на центральній площі і являє собою поєднання італійського ренесансу і середньовічної данської архітектури. Вежа висотою 106 метрів є найвищою в місті.

• Кругла вежа (Rundetårn) – одна з найвідоміших споруд Копенгагена. Будівля була побудована в 17 столітті як обсерваторія. Вежа має висоту 36 метрів і досі використовується астрономами-любителями.

• Тіволі — один з найвідоміших парків розваг у Європі, що включає понад 20 атракціонів: американські гірки, каруселі, дзеркальні зали, театри та багато іншого.

• Стрегет – найбільший торговий район Копенгагена, який зосереджений навколо однойменної вулиці. Стрегет — одна з найдовших пішохідних вулиць Європи з безліччю магазинів — від недорогих мереж до наймодніших брендів.

• Кронборг найвідоміший данський замок завдяки “Гамлету” У. Шекспіра. Він включений в список ЮНЕСКО.

• Крістіансборг — палац з восьмивіковою історією, розташований на крихітному острові Слотсхольмен.

• Амалієнборг — значний палацовий комплекс у стилі рококо, який слугує офіційною резиденцією данської королівської сім’ї й складається з чотирьох будівель, що виходять фасадами на велику площу.

• Розенборг – палац, побудований одним з найзнаменитіших скандинавських королів Крістіаном IV, деякий час був резиденцією королівської сім’ї. Зараз тут знаходиться Королівський Ермітаж, в якому зберігаються дорогоцінні предмети мистецтва і королівські регалії.

• Фредеріксборг – вражаючий ренесансний замок 17 століття.

• Церква Спаса — чарівна барокова цегляна церква кінця 17 століття в районі Крістіансхавн, найбільш відома своїм гвинтовим шпилем і найбільшим карильйоном в Північній Європі.

• Мармурова церква (церква Фредеріка) – лютеранська церква в стилі рококо, розташована на захід від палацу Амалієнборг.