Пунта Кана

Там, де Карибське море зливається з Атлантичним океаном, розташувався головний домініканський курорт Пунта-Кана. Його берегова лінія простягається на 50 кілометрів. Своєю популярністю серед туристів цей курортний район Домінікани зобов’язаний прекрасним пляжам з білим шовковистим піском, які омиваються теплими лазурними водами, розкішним готелям та одному з найкращих полів для гольфу у світі.
Важливою перевагою цього курортного району є прекрасна погода, яка дозволяє відпочивати тут цілий рік. Протягом всього року тут панує літо і денна температура досягає 26°С – 32°С.
Такими напрочуд приємними кліматичними умовами курорт щороку привертає молодят і сім’ї з дітьми. Саме тому Пунта Кана вважається ідеальним місцем для тихого, спокійного і романтичного проведення своєї відпустки.
Курорт обслуговується найбільшим аеропортом на острові. Дістатися до кінцевої точки призначення можна кількома способами:

• Таксі
Ознайомитися з тарифами можна в аеропорту біля спеціальних стійок. Вартість проїзду починається від 20 доларів і варіюється в залежності від віддаленості готелю. Час у дорозі становитиме 10-40 хвилин.

• Трансфер
Якщо ви не хочете перейматися через пошук таксі – замовте трансфер заздалегідь у нашій компанії і ми попіклуємося про ваш комфорт.

Визначні місця та пам’ятки, які неодмінно слід відвідати:

• Тропічний парк «Манаті» — тут рідкісні та унікальні тварини, птахи та тропічна рослинність просто заворожують.

• Природний парк Eyes Ecological – тут можна якнайкраще пізнати місцеву природу.

• Марінаріум – тут сконцентрований весь підводний світ Домінікани.

• Острів Саона, флора і фауна якого знаходяться під охороною і відносяться до частини Східного національного парку.

• Острів Каталіна – чудовий дайв-поінт.

Найпопулярніші готелі: