Канада

Канада— країна, що займає північну частину Північної Америки та майже половину площі континенту, друга за площею країна світу. Канада по праву є однією з передових країн за критеріями привабливості, розвитку, розміру та наявності цікавих та незвичайних місць.
Канада- унікальна країна, де людська цивілізація живе в гармонії з незайманими природними дивами. Канада може запропонувати для вас досить різноманітний відпочинок. Для занять спортом на лоні природи до послуг туристів безкраї простори, безліч річок та озер, різні кліматичні зони. Цілорічне культурне дозвілля можливе завдяки постійний фестивалям народів Старого та Нового Світів і художнім дійствам, взяти участь в яких зможе кожен бажаючий. Для любителів шопінгу відкриті двері багаточисельних магазинів, торгових центрів, бутиків та сувенірних лавок. Канада-країна, що прийме кожного та вразить навіть найвибагливішого туриста своєю простотою та красою.

Площа території: 9 984 670 км²
Столиця: Оттава.
Великі міста: Торонто, Монреаль, Калгарі, Оттава, Едмонтон, Ванкувер, Квебек, Гамільтон, Вінніпег.
Мова: англійська, французька.
Валюта: канадський долар.
Релігія: канадці сповідують велику кількість релігій. 67,3 % канадців вважають себе християнами, їх більшу частина складають католики (39 % канадців). Приблизно 23,9% канадців не пов’язують себе ні з якою релігією, а решта населення (8,8%) сповідують інші релігії(індуїзм, іслам, буддизм,іудаїзм).

Великі міжнародні аеропорти:
Міжнародний аеропорт Ванкувер- YVR
Міжнародний аеропорт імені Джеймса Армстронга Річардсона-YWG
Едмонтонський міжнародний аеропорт-YEG
Міжнародний аеропорт «Торонто-Пірсон»- YYZ
Міжнародний аеропорт Калгарі-YYC
Міжнародний аеропорт Монреаль-Мірабель-YMX
Монреальський міжнародний аеропорт імені П’єра Еліота Трюдо- YUL
Міжнародний аеропорт Оттави імені Макдональд-Картьє-YOW
Міжнародний аеропорт імені Джона Діфенбейкера-YXE