Торонто

Торонто — це найбільше місто і культура столиця Канади, та столиця провінції Онтаріо. Місто, в якому поєднуються культури Старого і Нового світу, один із найбільш розвинутих мегаполісів американського континенту. Торонто- промисловий центр Канади, який часто називають туристичною Меккою. Вважається найамериканізованішим містом та часто порівнюється з Нью-Йорком
Місто вражає своїми масштабами, тут можна милуватися скляними хмарочосами, які розташовані по сусідству з зеленими парками. Парки для торонтців є улюбленим місцем для проведення вихідних. Місто славиться своїми спокійними куточками, де можна відпочити від цивілізації на природі, отримавши заряд бадьорості. Північноамериканському місту, насправді, є чим пишатись, тому щороку велика кількість мандрівників приїжджає, щоб назавжди захопитись незвичайною атмосферою Торонто та пам’ятками, що зберігались до нашого часу століттями.

Аеропорт Торонто розташований приблизно в 27 км від центральної частини міста. По суті, аеропорт ближче до містечка Міссісага, ніж до самого Торонто. Але транспортна інфраструктура тут розвинена дуже добре, та й в самому аеропорту можна взяти автомобіль напрокат.

До аеропорту ви зможете легко дістатись такими способами:

На таксі

В аеропорту є велика стоянка таксі, приблизна вартість поїздки — близько 50-80 CAD.

На автобусі

Найпростіший і найпоширеніший — це автобуси. Від аеропорту відправляються різні маршрути №192, 58А, 300А, 307. Вартість квитка складе приблизно 3 канадських долара, а час у дорозі буде приблизно 1,5 години. Крім цього від аеропорту відправляються експрес-автобуси від компанії GO Transit, поїздка на якому буде трохи дорожче — близько 4 CAD. Також є спеціальні шатл-автобуси від компанії Airport Shuttle Service. Вартість поїздки на такому автобусі складе приблизно 20 CAD.

На потязі

Кожні 15 хвилин з Union Station відправляються поїзди в аеропорт, час в дорозі 25 хвилин, вартість проїзду близько 12,5 CAD, діти до 12 років безкоштовно.

Визначні пам’ятки, які неодмінно варто відвідати:

 • Сі-Ен-Тауер- велика телевежа, побудована в 70-х роках 20 століття;
 • Замок Каса Лома- оригінальний особняк, побудований на початку 20 століття для заможного бізнесмена сера Г.М. Пеллата;
 • Янг-стріт- вулиця, що бере початок в центрі Торонто та тягнеться на північ до самого кордону з американським штатом Міннесота.
 • Дістіллері Дістрікт- модний район міста, що вважається престижним та фешенебельним районом, де із задоволенням проводять час , як місцеві жителі, так і туристи;
 • Будівля мерії – нова будівля, що була побудована на заміну старій міській ратуші в 1965 році.
 • Стара мерія- історична споруда кінця 19 століття, яка вигідно виділяється серед сучасних будівель навколо.
 • Королівський музей Онтаріо-музей, що розташований в незвичайній та оригінальній будівлі сучасної архітектури;
 • Художня галерея-галерея, яка вважається однією із найбільших музеіїв на території Північної Америки;
 • Зал хокейної слави-експозиція, що присвячується розвитку і становленню канадського хокею;
 • Ринок Сент-Лоуренс-ринок, що входить в список найбільших ринків Канади і в ТОП-10 кращих ринків світ;
 • Форт-Йорк-історичний міський форт, на території якого збереглись споруди початку 19 століття;
 • Озеро Онтаріо-водойма, що входить в систему знаменитих Великих озер;
 • Середньовічний замок Каса Ломо-грандіозний замок, зведений в найкращих традиціях Середньовіччя.