Хайнань

Хайнань — великий тропічний острів, розташований на півдні Китаю. Хайнань знаходиться на одній широті з Гаваями, тому острів часто називають «Східні Гаваї».  Поступово він виходить на рівень кращих міжнародних курортів, і головною перевагою відпочинку тут є його відносно невисока ціна. 
Острів омивається теплими водами Південно-Китайського моря, до того ж, більше 300 сонячних днів на рік дарують максимально комфортну для відпочинку погоду. Середньорічна температура повітря +24°С, а вода нагрівається до +26°С.
У центральній частині острова розкинулися густі ліси, в яких ростуть унікальні види рослин, включені до Червоної книги Китаю і всього світу, а Південно-Китайське море порадує надзвичайно багатим підводним світом, пишністю коралів, рифами химерних форм та різноманітністю морських істот.
Відпочинок на острові Хайнань не залишить байдужим нікого. Любителів спокійного пляжного відпочинку приваблює сюди неймовірна берегова лінія, що простяглася на 1 500 кілометрів.  Тут є прекрасні піщані пляжі, термальні комплекси з радоновими і мінеральними джерелами. Любителям активного відпочинку Хайнань також припаде до душі: в гірській місцевості і по узбережжю прокладена мережа туристичних маршрутів, є відмінні швидкісні автотраси.  А цінителям культурно-пізнавального відпочинку сподобаються місцеві визначні пам’ятки — буддистські храми, природні об’єкти та етнографічні села корінних племен Лі і Мяо.

         Курорти на острові Хайнань:

• Санья

Хайкоу

• Во’ао

• Ваньнін

• Цюнгай

• Веньчан