Кіпр

Республіка Кіпр — острівна держава на сході Середземного моря, 113 кілометрів на південь від Туреччини і приблизно 120 кілометрів на захід від узбережжя Сирії і Лівану. Член Європейського союзу з 1 травня 2004 року. Один з найпопулярніших туристичних напрямків Середземномор’я. Кіпр є фантастичним місцем для відпочинку, білі пляжі з кришталево чистими водами привертають більше 2,4 мільйона туристів щороку.

Якщо ви шукаєте місце для активного відпочинку і відпочинку на розкішному курорті, Кіпр ідеальне місце щоб це все поєднати. Кіпр має золоті пляжі, незаймані зелені ліси та інші природні чудеса. Навколишнє середовище є одним з найчистіших в світі, практично не забруднене та відсторонене від шкідливих впливів промислово розвинених країн. На острові м’який клімат, сервіс в готелях – цілком виправдує їх рівень, а пляжі — дуже чисті, з безліччю Блакитних прапорів — так що тури на Кіпр користуються більш ніж заслуженою популярністю у мандрівників.

Столиця: Нікосія

Великі міста: Ларнака, Пафос, Лімасол, Айя-Напа, Протарас, Строволос, Кіренія, Фамагуста.

Мова: офіційними мовами країни є грецька та турецька.

Валюта: євро.

Релігія: більшість жителів острова (близько 77%) сповідують православ’я, а також на Кіпрі ще представлені такі світові релігії, як: іудаїзм, індуїзм, іслам.

Великі міжнародні аеропорти:
— Міжнародний аеропорт Ларнака- LCA;
— Міжнародний аеропорт Ерджан- ECN;
— Міжнародний аеропорт Пафос- PFO;
— Міжнародний аеропорт Нікосія (не працює)- NIC.