Атол Вааву

Атол Вааву (альтернативна назва: Феліду (Felidhu)) — розташований в 65 км від столиці Мальдівських островів — Мале (90 хвилин на швидкісному човні або 5 годин на звичайному судні). Атолл є цікавим географічним явищем, так як складається з двох атолів: головного Вааву і круглого, 9 кілометрів в діаметрі, що знаходиться поруч з основним атолом. П’ять населених островів з населенням близько 2300 чоловік, роблять Атол Вааву найменшим в адміністративному плані на Мальдівах. Крім цих п’яти, є ще близько 14 інших островів, проте більшість з них майже не освоєні туристами в порівнянні з островами інших атолів. Атол Вааву вважається одним з кращих місць для дайвінгу на Мальдівах.
Атол Вааву був відкритий для туристів а 1975, і став улюбленим у багатьох організаторів різних круїзів та сафарі на Мальдівах. Рифи східного боку атолу знаходяться в незайманому стані і чудово підходять для любителів не тільки дайвінгу, але і снорклинга. Тут багато акул, є шанс побачити рибу-молот та інших не менш цікавих риб.

Туристичні острови:

Діггірі (Dhiggiri) — готель-острів буде цікавий дайверам завдяки одним з кращих місць для занурення в світі. Готельний комплекс складає 45 бунгало, а також з бунгало на воді. Острів довжиною 500 метрів, шириною 200 метрів, розташований в 50 кілометрів від Міжнародного аеропорту Мале. Трансфер на швидкістному катері займає приблизно 90 хвилин. Готель Dhiggiri Tourist Resort 4 *.

Алімата (Alimatha) — острів-готель відомому своїм рясним рибним життям та підводним плаванням. Райська мрія в реальному житті з більш ніж 1 км білих пляжів і аквамаринових лагун. Готель розташован на східному рифі атолу Феліду, в 48 кілометрах на північ від міжнародного аеропорту Мале, в 20 хвилинах на гідролітаку або в 90 хвилинах на швидкістному катері. Готель Nakai Alimatha Resort 4*.