Атол Гаафу Аліф

Гаафу Аліф Атол (Gaafu Alifu Atol) — це найпівнічніший курорт Мальдівського архіпелагу, його ще іноді називають Північний Уваду. У атол входить 42 острови, 16 з яких населені. Атолл Гаафу Аліф розташований приблизно на 20 км на північ від екватора і в 400 км від Мале. Дістатися сюди найпростіше на гідроплані. Крім шикарного серфінгу, ви цілий рік можете засмагати і плавати, так як клімат цього екзотичного атола такий же як в інших частинах архіпелагу. Найпопулярніші курорти: Фалхумахуші (Falhumaafushi), Мерадху (Meradhoo), Фунамадуа (Funamadua), Хадахаа (Hadahaa), Дхеванафуші (Dhevanafushi), Маамута (Maamutaa), Кудду (Kooddoo).

Дігурах (Dhigurah) — чудовий остров, який потопає в тропічній зелені і оточений бірюзовими водами океанської лагуни. Це один з найбільших курортів Мальдів, так як острів Дігурах, на якому розташований готель, з’єднаний кілометровим мостом з сусіднім готелем на острові Фалумафуші. Острів розташований в 390 км від міжнародного аеропорту вела (Мале). Трансфер займає 55 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній до аеропорту Куду (Kooddoo), потім 5 хвилин на швидкісному катері до готелю. Готель The Residence Maldives at Dhigurah.

Кудду (Kooddoo) — славиться своїм приголомшливим морським і спокійним життям. Острів з пишною рослинністю, пляжами з м’яким піском і доступним розташуванням є ідеальними місцем для відпочинку. На території готелю відкритий лаундж-бар над водою Vistas. Для гостей організовується цілодобова доставка їжі і напоїв на віллу. Острів довжиною 420 метрів, шириною 300 метрів, розташован в 385 км від аеропорту Мале. Трансфер займає 55 хв на літаку внутрішніх авіаліній. Готель Mercure Maldives Kooddoo Resort.

Маамута (Maamutaa) — розкинувся серед незайманої природи тропічного острова з мангровими заростями, тінистими кокосовими пальмами, природним озером-лагуною, безлюдними білосніжними пляжами і прозорими водами океану, вабить чарівним світом глибин. Острів 13 га, розташован в 55 хвилинах на гідролітаку та 15 хвилинах на швидкісному човні. Готель Pullman Maldives Maanutaa.

Мераду (Meradhoo) — курорт розташований на півдні Мальдівських островів, на двох островах, пропонує чудове обслуговування і відпочинок на природі. У розпорядженні гостей кожного номера тераса на відкритому повітрі, власний басейн і душ на відкритому повітрі, що ідеально підходять для невимушеного відпочинку. Острів довжиною 317 метрів, шириною 244 метри, розташован в 400 км від аеропорту Мале. Трансфер займає 55 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній до аеропорту Каадеду, потім 15 хв на швидкісному човні. Готель Raffles Maldives Meradhoo.

Фалхумахуші (Falhumaafushi) — готель розкинувся на відокремленому острові в атолі Гаафу Аліф — одному з найглибших і найбільших атолів в світі. Новий готель має у своєму розпорядженні шикарні комфортабельні вілли, які ідеально вписуются в дивовижні ландшафти острова: пишні сади з тінистими кокосовими пальмами, пустельні пляжі з перловим піском, сапфірова гладь океану і прозорі води лагуни з багатим підводним життям і красивими кораловими рифами. Острів довжиною 1000 метрів, шириною 120 метрів, розташован в 380 км від аеропорту Мале. Трансфер займає 55 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній до аеропорту Каадеду, потім 7 хвилин на швидкісному човні. Готель The Residence Maldives.

Фунамадуа (Funamadua) — готель знаходиться в оточенні кришталево чистих вод атола Гаафу Аліф і має в своєму розпорядженні бунгало і вілли з гідромасажними ваннами, терасами і тропічним душем під відкритим небом. Затишний готель з мальовничою лагуною, зеленою територією і барвистим «домашнім» рифом. Острів довжиною 575 метрів, шириною 210 метрів, розташован в 360 км від аеропорту Мале. Трансфер займає 50 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній, потім 20 хвилин на швидкісному човні. Готель Robinson Club Maldives.

Хадахаа (Hadahaa) — Готель розташований серед незайманої природи тропічного острова, загубленого в безмежній блакиті Індійського океану. Крім ексклюзивного розміщення гостей готелю чекає релаксація в сучасному спа-центрі, водні види спорту, дайвінг, заняття йогою, морські круїзи, захоплюючі екскурсії та інші розваги. Острів довжиною 420 метрів, шириною 300 метрів, розташован в 405 км від аеропорту Мале. Трансфер займає 60-105 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній, потім 30 хвилин на швидкісному човні. Готель Park Hyatt Maldives Hadahaa.