Атол Гаафу Даалу

Гаафу Даалу Атол (Gaafu Dhaalu Atoll) розкинувся в 340 кілометрах на південь від столиці Мальдів, Мале. Цей атол складається з 153 островів, серед яких жилими є лише 10. На Гаафу Даалу можна потрапити з Мале на літаках внутрішніх авіаліній. Для відвідування відкриті острови, розташовані в північній частині атола. Туристам, які вибирають відпочинок на Гаафу Даалу Атол, потрібно отримати спеціальний дозвіл, щоб вийти за межі туристичної зони і відвідати населені пункти атола. Найпопулярніші курорти: Хаводда (Havodda), Конотта (Konotta), Магухдхуваа (Maguhdhuvaa).

Конотта (Konotta) — приватний острів, на якому розташований фешенебельний готель, серед безкраїх сапфірових вод Індійського океану. Готель пропонує ідеальні умови для розкішного усамітненого відпочинку. Острів довжиною 380 метрів, шириною 280 метрів, розташований в 340 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансефр займає 55 хвилин польоту на літаку внутрішніх авіаліній, потім 15 хвилин на швидкісному катері. Готель Outrigger Konotta Maldives Resort.

Магухдхуваа (Maguhdhuvaa) — приватний острівний курортний комплекс, який пропонує можливість усамітнитися і розкішно відпочити в неповторному мальдівському стилі. Відомий своєю густою тропічною рослинністю острів оточений первозданними кораловими рифами, куди часто навідуються дельфіни. Острів довжиною 600 метрів, шириною 200 метрів, розташований в 430 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансефр займає 55 хвилин польоту на літаку внутрішніх авіаліній, потім 25-30 хвилин на швидкісному катері. Готель Ayada Maldives.

Хаводда (Havodda) — в саду готелю вирощуються пряні трави. Співробітники також організують екскурсії на човнах. Цей район користується популярністю серед любителів снорклінгу та дайвінгу. До послуг гостей тераса для засмаги, спа-центр та 5 ресторанів і кафе. Гості також можуть пограти в пляжний волейбол і відвідати тренажерний зал FIT. Острів довжиною 700 метрів, шириною 250 метрів, розташований в 400 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансефр займає 55 хвилин польоту на літаку внутрішніх авіаліній, потім 10 хвилин на швидкісному катері. Готель Amari Havodda Maldives.

Ханімаду (Hanimaadhoo) — Еко-готель пропонує гостям тихі і комфортабельні номери та безкоштовний WiFi на всій території. На приватному пляжі можна зайнятися дайвінгом, снорклінгом, поплавати на байдарках і каное. Острів довжиною 6800 метрів, шириною 730 метрів, розташований в 288 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансефр займає 45 хвилин польоту на літаку внутрішніх авіаліній, потім 15 хвилин на швидкісному катері. Готель The Barefoot Eco Hotel.