Атол Лавіяні

Атол Лавіяні (альтернативна назва Фадіффолу) — віддалений від Мальдівської столиці на 120 км, а тому мандрівники прилітають відпочивати на гідролітаку. Простягнувся атол на 35 км з півночі на південь і на 37 км із заходу на схід. Продукти харчування й товари сюди привозять на дхоні, по 8 годин пропливають настільки значну відстань. Фадіффолу вміщує 6 рибальських і 4 курортних острова.

Туристичні острови:

Канухура (Kanuhura) — великий острів, обладнаний за останнім словом техніки і дизайну. Цей симпатичний кораловий острів розташувався особняком від основної частини Мальдівського архіпелагу: справжній тропічний рай, куди гостей доставляють на гідроплані. Вдало поєднує традиції і сучасність готель Kanuhura. Готель відкрився після реновації в липні 2016 року. Острів довжиною 1400 м, шириною 350 м, розташований в 150 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку (з 06:00 до 16:00). Готель Kanuhura Maldives.

Команду (Komandhoo) — острів оточений смугою незрівнянних пляжів і прикрашений піщаною косою, розташований на північному сході атола. Чудові пляжі, неглибока лагуна, неподалік розташований домашній риф. Відмінне підводне плавання, можна побачити самих різних морських тварин, у тому числі скатів і дельфінів. Готель виключно для парного відпочинку та молодят. Острів довжиною 500 м, шириною 200 м, розташований в 130 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку. Готель Komandoo Island Resort &Spa (Only Adults).

Куредду (Kuredu) — зелений острів-курорт, обрамлений піщаними пляжами. Гострі дахи берегових вілл пробиваються крізь зарослі пишних садів, в той час як водні бунгало розташувались над прозорою синявою Індійського океану. Острів славиться найцікавішими місцями для дайвінгу, яких тут не менше 40, а також чудовим пляжем, який полого спускається до великої лагуні. Острів довжиною 1800 м, шириною 325 м, розташований в 150 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку. Готель Kuredu Island Resort.

Мадірігураіду (Madhiriguraidhoo) — великий острівний трикутник з приголомшливою піщаної мілиною і густою тропічною флорою. Один з найбільших та найкрасивіших
островів-курортів на Мальдівах. Протяжні перлинно- білі пляжі, смарагдові
води лагуни та первозданна природа створюють неповторну атмосферу для
відпочинку. Острів довжиною 2000 м, шириною 400 м, розташований в 140 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку. Готель Palm Beach Island Resort & Spa.

Уколуфінолу (Ookolhufinolhu) — перший дизайнерський готель-острів, розташований на Мальдівах. Поєднання вишуканого італійського стилю з чудовою природою острова створює на курорті неповторну атмосферу. На гостей чекає відпочинок в просторих стильних віллах, обставлених меблями з цінних порід дерева. Готель відзначений престижними нагородами: Certificate of Excellence Trip Advisor, Haute Grandeur Global Hotel Awards, South Asian Travel Awards. Острів довжиною 700 м, шириною 140 м, розташований в 122 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 30 хвилин на гідролітаку. Готель Cocoon Maldives.

Каніфуші (Kanifushi) — п’ятизірковий курорт, розташований на тропічному острові та входить в готельну мережу Atmosphere Hotels & Resort. Головна прикраса острова — пишна екзотична рослинність і чудовий піщаний пляж. Готель пропонує гостям розміщення в просторих віллах, декорованих в національному стилі. Всі вілли розташовано на першій береговій лінії з прямим виходом до моря. Курорт відзначений нагородами: Certificate of Excellence Trip Advisor, Recommended by Gourmet At Home (Чехія). Наявність сертифіката Green Globe свідчить про дбайливе ставлення до природи острова. Острів довжиною 2000 м, шириною 90 м, розташований в 132 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 35 хвилин на гідролітаку. Готель Atmosphere Kanifushi Maldives.

Фушіфару (Fushifaru) — новий курорт-острів з чудовими пляжами, тропічними садами і яскравим підводним світом відкрився в жовтні 2017 р. Варто відзначити особливе розташування Fushifaru Maldives — між двома каналами, один з яких є національним морським заповідником. Острів розташований в 145 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 35 хвилин на гідролітаку. Готель Fushifaru Maldives.

Хуравалі (Hurawalhi) — один з кращих курортів Мальдівських островів, який входить в готельну мережу Crown & Champa Resorts. Це єдиний резорт, розташований на однойменному острові площею 6,5 гектарів. Курорт має в своєму розпорядженні красиву лагуну, ідеальний пляж і чудовий домашній риф. Острів довжиною 440 м, шириною 230 м, розташований в 148 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку. Готель Hurawalhi Island Resort Maldives.

— Іннахура (Innahura) — на острові Іннахура в 2018 році відкрився новий готель. Завдяки відмінному домашньому рифу готель справляє враження, в першу чергу, на дайверів. Курорт може похвалитися 1,5-кілометровим пляжем та великим вибором розваг, серед яких бадмінтон, настільний теніс, більярд, дартс. Є тенісний корт і футбольне поле. Острів довжиною 600 м, шириною 180 м, розташований в 145 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку. Готель Innahura Maldives Resort.