Харчування у готелі Cocoon Maldives

Про ресторан:
Octopus Restaurant — це ресторан зі шведським столом на пляжі. Основна спеціалізація — міжнародна кухня, в ресторані пропонується сніданок, пізній сніданок у вихідні, обід і вечеря. У барі гості можуть замовити напої. Пропонується дитяче меню. Необхідне попереднє резервування. Працює щодня.
Manta Restaurant — це елітний ресторан з видом на океан. Основна спеціалізація — міжнародна кухня, в ресторані пропонується обід і вечеря. У барі гості можуть замовити напої. Пропонується дитяче меню. Необхідне попереднє резервування. Працює щодня.
Palm Square — це спеціалізований ресторан, який сховався в тінистій прохолоді пальм. Спеціалізується на стравах зі свіжих морепродуктів і добірної яловичини, приготовленої на грилі. У барі гості можуть замовити напої. У ресторані пропонується щасливі години. Необхідне попереднє резервування. Працює щодня.

Про бар:
Loabi Loabi Bar — це бар біля басейну. Основна спеціалізація — піца. У ресторані пропонується щасливі години. Працює щодня.
Kurum-Bar — це коктейль-бар на пляжі. Основна спеціалізація — місцева кухня. У ресторані пропонується щасливі години. Працює щодня.

HB Plus включає: Сніданок, вечерю і напої під час їжі (включаючи воду, безалкогольні напої, домашнє вино, пиво, чай і кава).

Full Board Plus включає: Сніданок, обід і вечерю з напоями (обід і вечеря), в який входять вода, безалкогольні напої, домашнє вино, пиво, чай і кава.

Пакет All Inclusive включає:

  • Сніданок, обід і вечерю в головному ресторані, післяобідній чай / кава з закусками, що подається з 16:30 до 18:00
  • Бутильована вода, напої, які подаються в склянці (включаючи безалкогольні напої, пиво, домашнє вино і коктейлі, які включають в себе джин, горілку, віскі, бренді, текілу, ром, араки і мартіні). Напої подаються тільки з 10:00 до 00:00. Після півночі за всі споживані напої буде стягуватися плата за звичайною ціною.
  • Коктейлі
  • Міні-бар безалкогольних напоїв і води (поповнюється один раз в день).
  • Кавоварка / кава в номері.
  • 10% знижка на спа-процедури.