Атол Меему

Атол Меему (альтернативна назва: Мулаку (Mulaku)) — атол розкинувся на 50 кілометрів з півночі на південь та на 30 кілометрів в ширину, вмістивши вісім рибальських острівців і два курортних. Тут чудові місця для відпочинку та дайвінгу, що підтверджують численні круїзи.

Туристичні острови:

Хакура Хура (Hakuraa Huraa) — курорт є ідеальним місцем для відпочинку, щоб насолодитися недоторканим підводним світом Індійського океану. Ексклюзивні вілли на палях розташовані над водою або на білих піщаних пляжах і виходять на лагуну. Острів довжиною 500 метрів, шириною 150 метрів, розташований в 145 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер на гідролітаку займає 45 хвилин. Готель Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives.

Медуфуші (Medhufushi) — невеликий кораловий острів, покритий недоторканою тропічною зеленню, оточений прозорою лагуною і сліпучої білизни пляжами. Острів довжиною 1000 метрів, шириною 200 метрів, розташований в 130 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає на гідролітаку 40 хвилин. Готель Medhufushi Island Resort.