Атол Нуну

Атол Нуну (Noonu Atoll) розташований на півночі Мальдів, в 150 км від міжнародного аеропорту. Атол складається з 71 острова, але тільки 15 з них заселені. Дика природа і приголомшливий підводний світ приваблюють сюди туристів. Нуну приємно радує кораловими рифами різної глибини і лазурними лагунами. Оскільки аеропорт в Мале знаходиться на достатній відстані, до атола найкраще дістатися на гідроплані, дорога займає всього 45 хвилин. Найпопулярніші острови: Кудафунафару (Kudafunafaru), Фушівелавару (Fushivelavaru), Медхафуші (Medhafushi), Ранделі (Randheli), Маафару (Maafaru).

Велаа (Velaa) — приватний готель- острів який ніби сховався від усього світу в безмежних водах Індійського океану. Гостей чекає неповторна райська тиша, елегантний дизайн номерів, висококласне обслуговування. Острів довжиною 585 метрів, шириною 490 метрів, розташований в 185 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 50 хвилин на гідролітаку. Готель Velaa Private Island.


Іру Фуші (Iru Fushi) — курорт зачаровує гостей казковою природою, чарівними пляжами та бездоганним сервісом. Головною перевагою курорту- це висока якісь послуг, про що свідчать багаточисельні нагороди. Острів довжиною 830 метрів, шириною 350 метрів, розташований в 170 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку. Готель The Sun Siyam Iru Fushi.


Кудафунафару (Kudafunafaru) — небесне місце природної краси, призване надихати спокоєм, усамітненням та релаксом. Курорт пропонує захоплюючий досвід та життя «по- іншому»- спостерігати за заходом сонця, гуляти босоніж на пляжі, досліджувати підводну дику природу або прогулюватись островом під тропічною рослинністю. Острів довжиною 700 метрів, шириною 250 метрів, розташований в 189 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку. Готель Noku Maldives.

Куредівару (Kuredhivaru) — новий курорт, відкриття якого відбулось в 2018 році. Привабливі білосніжні пляжі, неймовірний підводний світ, надзвичайні вілли з басейнами, великий спектр розваг для дорослих та дітей. Острів довжиною 550 метрів, шириною 220 метрів, розташований в 197 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку. Готель Mӧvenpick Resort Kuredhivaru Maldives.

Медхуфару (Medhufaru) — курорт преміум-класу, розташований на одному з
найкрасивіших куточків світу та оточений дикою незайманою природою. Soneva
Jani- справжній оазис в морі повсякденної метушні. Курорт тягнеться вздовж
лагуни Едуфаару. Острів площею 607 028 кв.м.. Трансфер займає 35 хвилин на гідролітаку. Готель Soneva Jani.

Орівару (Orivaru) — острів-готель ропонує широкий спектр спортивних заходів, оздоровчі програми WellFit, відмінні розважальні заходи і фантастичну їжу. Готель підходить як для сімейного відпочинку з дітьми, так і для романтичного відпочинку. Острів розташований в 200 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 45 хвилин на гідролітаку. Готель Robinson Club Noonu.

Ранделі (Randheli) — високий рівень сервісу, харчування для гурманів, неймовірна природа — готель для вимогливих туристів всіх категорій. Поряд з готелем є живописний риф, де водяться черепахи та манти. Острів розташований в 168 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 40 хвилин на гідролітаку класу люкс. Готель Cheval Blanc Randheli.