Атол Сеєну

Атолл Сеєну (альтернативна назва: Адду (Addu)) — найпівденніший атол, розташувався прямо біля екватора, простягнувшись на 15 км з півночі на південь і на 18 км із заходу на схід. У його складі 5 островів: північний Міду та західні Хітаду, Ган, Фейду і Мараду, об’єднані мостами. На острові Ган відкриті аеропорт і курортний готель, а великий Хітаду займає 2 місце за чисельністю населення після Мале — 12 000 жителів. Зелені і симпатичні Фейду і Мараду шелестять плантаціями кокосових пальм, природа обдарувала їх маленькими бухтами, де облаштувалися риболовецькі села. Приємний сюрприз чекає постояльців готелю на Гані — в будь-який час вони зможуть відвідати прилеглі острови і познайомитися з життям місцевих аборигенів.

Туристичні острови:

Ган (Gan) — на території готелю є басейн і невеликий штучний пляж, також можна спуститися до пляжу з кокосовими пальмами. Цей острів сподобається цінителям підводних красот і екзотичної культури мальдівців. Тут можна пограти в теніс і сквош, відкриті центр віндсерфінгу та школа дайвінгу, а в готелі здають напрокат велосипеди, авто і мотоцикли для подорожей по сусідніх островах. Острів довжиною 5000 метрів, шириною 3000 метрів, розташований в 542 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 1 годину 30 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній (рейси виконуються 1-2 рази на день за розкладом) + трансфер на автотранспорті по острову. Готель Equator Village.

Вілінгілі (Villingili) — перший люксовий готель мережі Shangri-La на Мальдівських острова. Готель розмістився на живописному острові серед 12 гектарів густої тропічної рослинності, баньянових дерев та розлогиї кокосових пальм, біля 2-кілометрового білосніжного пляжу, оточеного лазурною лагуною з «домашнім» кораловим рифом. Острів довжиною 3000 метрів, шириною 800 метрів, розташований в 405 км від міжнародного аеропорту Хулуле (м Мале). Трансфер займає 1 годину 10 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній + трансфер 10 хвилин на човні. Готель Shangri-La’s Villingili Resort & Spa.

Міду (Meedhoo) — острів зустрічає своїх гостей яскравою тропічною зеленню, м’яким білим піском і захопливим бірюзовим океаном. Тут можна відправитися на морську прогулянку для спостереження за дельфінами, поплавати з загадковими мантами або зануритися до затонулого корабля часів Другої Світової війни. Курортний готель Canareef Maldives знаходиться на острові Міду загальною протяжністю 4,5 км, який входить до складу самого південного атолу Мальдів. Готель розташований в 450 км від міжнародного аеропорту Мале. Трансфер займає 70 хвилин на літаку внутрішніх авіаліній до аеропорту Ган, потім 10 хвилин на швидкісному човні. Готель Canareef Resort Maldives.