Типи номерів у готелі Adaaran Select Huduran Fushi

Beach Villa
Одноповерхові бунгало двох типів — окремі і згруповані в блоки на 2 номери. Розкішні пляжні вілли оснащені сучасними зручностями і елегантними меблями. У номері велике двоспальне ліжко, душ і тераса з двома кріслами. З номерів відкривається чудовий вид на океан, що дозволить спостерігати за красивими заходами.

Garden Villas & Lohis Villas
Номери розташовані по всьому острову зі зручним доступом до об’єктів готелю. Навіть якщо ці номери віддалені від пляжу, вони оснащені найсучаснішими зручностями. Номери з терасою, великим двоспальним ліжком і просторою ванною кімнатою.

Deluxe Beach Villa
Ці розкішні вілли на Мальдівах, оснащені різноманітними сучасними зручностями, пропонують просторі варіанти розміщення для гостей, які проводять відпустку в Adaaran Select Hudhuranfushi.
Чудовий дизайн інтер’єру, який доповнює бурштинові відтінки захоплюючих дух заходів, які вітають вас в сутінках, без сумніву, стане родзинкою ідеального дня в раю.

Family Beach Villa
Нещодавно побудовані Family Beach Villas надають просторі номери для сімей, які приїжджають на Мальдіви. Вони оснащені різними сучасними зручностями в Adaaran Select Hudhuranfushi.

Sunrise Ocean Villa
Водні вілли з видом на схід сонця. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем, тераса з прямим спуском у воду.

Sunset Ocean Villa
Водні вілли з видом на захід сонця. За наповненню ідентичні номерам Sunrise Ocean Villa.