Типи номерів у готелі Amaya Resort Kuda Rah Maldives

Beach Villa
Берегові вілли з басейном і видом на лагуну. Складаються зі спальні, ванної кімнати, внутрішнього дворика з басейном і душем на відкритому повітрі. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Water Villa
Водні вілли з басейном. Складаються зі спальні, ванної кімнати, вітальні, тераси з басейном і спуском в лагуну. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Beach Suite
Берегові двоповерхові вілли з басейном. Складаються зі спальні, вітальні, ванної кімнати відкритого плану зі «зливовим» душем, внутрішнього дворика, тераси з басейном. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.

Presidential Suite Kuda Rah
Водна вілла, що складається з двох спалень, вітальні зі скляною підлогою, джакузі. Послуги дворецького, колекція сигар в номері, колекція CD / DVD-дисків. Максимальне розміщення — 2 дорослих або 1 дорослий і 2 дитини.

Family Duplex Beach Villa
Двоповерхові берегові вілли з басейном і видом на лагуну. Складається з двох спалень з ліжками king size, ванних кімнат і тераси з басейном. Максимальне розміщення — 4 дорослих або 3 дорослих та 1 дитина.