Типи номерів у готелі Anantara Dhigu Maldives Resort

 • Sunrise Beach Villa
  36 Sunrise Beach Villa — берегові вілли з видом на схід сонця. Складається вілла зі спальні з ліжком king-size, ванної кімнати відкритого плану з ванною, душем на відкритому повітрі, тераси із зоною відпочинку. Максимальне розміщення- 3 дорослих або 2дорослих і 2 дітей.
 • Sunset Beach Front Villa
  23 Sunset Beach Villa (125 кв.м) — берегові вілли з видом на захід сонця. Розташовані на пляжі, складаються зі спальні з ліжком king-size, ванної кімнати відкритого плану з ванною, душем на відкритому повітрі, тераси із зоною відпочинку. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих і 2 дітей.
 • Sunset Pool Villa
  Sunset Pool Villa (180 м²) — окремо розташовані розкішні вілли, з власним садом, невеликим персональним басейном, терасою з обідньою зоною (стіл на 2 персони), спальнею з ліжком king-size, ванною кімнатою з ванною та окремим душем з функцією «тропічний дощ», душ на відкритому повітрі з функцією «тропічний дощ». Ванна кімната на відкритому повітрі під дахом. Максимальне розміщення- 3 дорослих або 2 дорослих і 2 дітей.
 • Anantara Pool Villa
  6 Anantara Pool Villa (150 кв.м) — берегові вілли з власним басейном. Складаються зі спальні з великим ліжком, ванної кімнати, душа на свіжому повітрі,тераси з басейном, вітальні та обідньої зони. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих і 2 дітей.
 • Sunrise Over Water Suite
  19 Sunrise Over Water Suite (119 кв.м) — водні вілли з видом на схід сонця. Складаються зі спальні, вітальної зони, обідньої зони, ванної кімнати з гардеробною, тераси зі спуском у воду, душа на відкритому повітрі. Максимальне розміщення- 3 дорослих або 2 дорослих і 2 дітей.
 • Sunset Over Water Suite
  15 Sunset Over Water Suite (119 кв.м) — водні бунгало з видом на захід. Складаються із спальні з ліжком king-size, вітальної зони, обідньої зони, ванної кімнати з вбиральнею, тераси зі спуском у воду, душа на відкритому повітрі. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Anantara Over Water Pool Suite
  6 Anantara Over Water Pool Suite (130 кв.м) — водні бунгало з вітальнею і басейном. Складаються із спальні з ліжком king-size, вбиральні, обідньої зони, ванної кімнати з ванною і «зливовим» душем, тераси зі спуском у воду і басейном. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Two Bedroom Anantara Pool Villa
  5 Two Bedroom Anantara Pool Villa (320 кв.м) — дві берегові вілли, об’єднані спільною терасою і басейном, дві спальні, вітальня. Максимальне розміщення — 6 дорослих або 4 дорослих та 2 дитини.
 • Two Bedroom Family Villa
  3 Two Bedroom Family Villa (237 кв.м) — берегові вілли з видом на захід. Складаються з 2 спалень (одна — з ліжком king-size, друга — з двома ліжками twin), 2 ванних кімнат (одна з вбиральнею, ванною і душем, інша — тільки з душем), вбиральні, веранди з шезлонгами, тераси, двох садочків . Максимальне розміщення — 4 дорослих або 2 дорослих та 3 дитини.