Типи номерів у готелі Anantara Veli Maldives Resort

 • Over Water Bungalow
  21 Over Water Bungalow (62 кв.м) — просторі водні бунгало з відкритою терасою і виходом до лагуни. Складається зі спальні з ліжком king size, із зоною відпочинку, ванною кімнатою, терасою з лежаками та спуском у воду. Максимальне розміщення — 2 дорослих.
 • Superior Over Water Bungalow
  15 Superior Over Water Bungalow (62 кв.м) — водні бунгало з відкритою терасою та виходом до лагуни. Складається зі спальні з ліжком king size, із зоною відпочинку, ванною кімнатою, терасою з лежаками та спуском у воду. Розташований в кінці понтона, на палях над рифом. Максимальне розміщення — 2 дорослих.
 • Deluxe Over Water Bungalow
  14 Deluxe Over Water Bungalow (92 кв.м) — просторі водна бунгало. Складається зі спальні з ліжком king size, з зоною відпочинку, ванною кімнатою напів відкритого плану, гардеробною, тераси із лежаками та спуском у воду. Максимальне розміщення — 2 дорослих.
 • Deluxe Over Water Pool Bungalow
  10 Deluxe Over Water Pool Bungalow (125 кв.м) — просторі водні бунгало з басейном. Складаються із спальні з ліжком king size, з зоною відпочинку, ванної кімнати з ванною і душем, тераси з басейном, лежаками і спуском у воду. Максимальне розміщення — 2 дорослих.
 • Ocean Pool Bungalow
  7 Ocean Pool Bungalow (125 кв.м) — водні бунгало з панорамним видом на океан. Складаються із спальні з ліжком king size, з зоною відпочинку, ванної кімнати з ванною і душем, тераси з басейном і лежаками. Максимальне розміщення — 2 дорослих.