Харчування у готелі Atmosphere Kanifushi Maldives

Про ресторан:

The Spice — головний ресторан готелю, пропонує гостям велике різноманіття страв, в тому числі приготованих на грилі, а також широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв.
Just Veg — перший вегетаріанський готель, що відкрився на Мальдівах; пропонує різноманіття страв середземноморської, арабської та індійської кухонь.
Teppanyaki Grill — пропонує широкий вибір страв японської кухні, приготованих зі свіжого м’яса та морепродуктів, а також супів та страв із рису.
The Sunset — розташований у живописному заливі, в дальньому кінці острова. Віддаль від основної інфраструктури готелю, гостям протягом дня пропонується розслабитись біля басейну, призначеного тільки для купання дорослих. А у вечірній час насолодитись неймовірною кухнею ресторану, яка пропонує страви азіатської та середземноморської кухні, кухні ф’южин та страви з м’ясом, приготованим на грилі.

Бари готелю:

The Liquid — головний бар готелю, гостям пропонується вибір із великої різноманітності екзотичних коктейлів, алкоголю класу преміум та безалкогольних напоїв, а також вина зі всього світу.

У концепцію Platinum Plus включено:
— сніданок, обід і вечеря в ресторані The Spice
— асортимент закусок, доступні протягом усього дня в барах біля басейну The Liquid і Sunset
— обід a’la carte по меню в барі біля басейну The Sunset
— ресторан Just Veg — обід і вечеря
— вечеря в ресторані a’la carte The Sunset (одне відвідування за тиждень проживання в готелі)
— преміальні марки міцних спиртних напоїв, пива та лікерів в ресторанах: The Spice, The Liquid, the Sunset, Just Veg
— необмежена кількість алкогольних і безалкогольних коктейлів, фірмові напої, різні соки, безалкогольні напої, мінеральна вода, чай, кава
— широкий вибір вин і шампанського преміум-класу
— міні-бар на віллі: пиво, вино, безалкогольні напої і асортимент закусок (поповнюється щодня)