Типи номерів у готелі COMO Cocoa Island

 • Dhoni Suite
  8 Dhoni Suite (75 кв.м) — тераса з гостинною зоною, спальня з ліжком king-size або двома окремими ліжками, ванна кімната з ванною та окремою душовою кабіною. В номері — кавоварка Nespresso. Максимальне розміщення- 2 дорослих.
 • Dhoni Loft Suite
  9 Dhoni Loft Suite (110 кв.м) — дворівневий номер. На 1-му поверсі: тераса зі спуском у воду, вітальня, ванна кімната з ванною та окремою душовою кабіною. На 2-му поверсі: спальня з ліжком king-size. Кавоварка Nespresso, приладдя для приготування чаю або кави. Максимальне розміщення — 3 дорослих і 1 дитина або 2 дорослих і 2 дітей.
 • Loft Villa
  10 Loft Villa (123 кв.м) — дворівневий номер. На 1-му поверсі: тераса зі спуском у воду, вітальня, ванна кімната з ванною та окремою душовою кабінкою, душ на відкритому повітрі. На 2-му поверсі: спальня з ліжком king-size. Кавоварка Nespresso, приладдя для приготування чаю або кави. Максимальне розміщення — 3 дорослих і 1 дитина або 2 дорослих і 2 дітей.
 • One Bedroom Villa
  4 One Bedroom Villa (125 кв.м) — водні вілли. Тераса зі спуском у воду, вітальня, спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і окремою душовою кабінкою, душ на відкритому повітрі, балкон. В номері — кавоварка Nespresso, приладдя для приготування чаю або кави. Послуги дворецького. Максимальне розміщення — 3 дорослих і 1 дитина або 2 дорослих і 2 дітей.
 • COMO Villa (2 Bedrooms)
  2 COMO Villa (300 кв.м) — водна вілла з двома спальнями, суміжною ванною кімнатою з ванною і душем на відкритому повітрі, вітальнею та обідньою зоною, 2 балконами, терасою зі спуском у воду. В номері — кавоварка Nespresso, приладдя для приготування чаю або кави. Послуги дворецького. Максимальне розміщення — 5 дорослих або 4 дорослих і 2 дітей.