Типи номерів у готелі Diamonds Athuruga Maldives

Beach Bungalows
Бунгало з прямим доступом до пляжу з обладнаною терасою. У всіх номерах є душ на відкритому повітрі, ванна кімната з подвійною раковиною, двоспальне ліжко, кондиціонер і інші сучасні зручності для комфортного відпочинку.

Water Villas
Вілли з прямим виходом до океану і великою власною терасою. Всі номери обставлені елегантними меблями, обладнані великою вітальнею, гардеробом, душем під відкритим небом, подвійним умивальником, двоспальним ліжком з балдахіном, зручним диваном і кутовим баром, сучасним італійським освітленням і красивими паркетними підлогами. Apple I-Mac з великою різноманітністю музики і фільмів.

Two bedroom water villas
Вілли, розташовані в кінці пірсу. Номери виходять на велику відокремлену терасу з джакузі і прямим виходом до океану. Номери обладнані великою вітальнею, двома спальнями, гардеробом, душем під відкритим небом, подвійним умивальником, елегантними меблями, ліжком з балдахіном, зручним диваном і кутовим баром, сучасним італійським освітленням і красивими паркетними підлогами. Apple I-Mac з великою різноманітністю музики і фільмів.