Типи номерів у готелі Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas

Beach Bungalow
Бунгало з прямим доступом до пляжу. Номери обладнані верандами з окремими терасами, столами, кріслами і шезлонгами. У всіх номерах є ванна кімната і душ на відкритому повітрі, двоспальне ліжко, кондиціонер і інші сучасні зручності, для комфортного відпочинку.

Beach Junior Suite
Покращені бунгало розташовані прямо на пляжі, звідки відкривається красивий вид на Індійський океан. Елегантно декоровані напівлюкси мають у своєму розпорядженні окрему вітальню, двоспальне ліжко, диван-ліжко, душ на відкритому повітрі і велику окрему веранду з кріслами, столами і шезлонгами і іншими сучасними зручностями.

Jacuzzi Water Villas
Вілли облаштовані великою терасою з прямим виходом до моря і власним джакузі з гідромасажем. Всі номери зі смаком обставлені елегантними меблями, сучасним італійським освітленням і паркетними підлогами ручної роботи. На кожній віллі є велика вітальня з диваном-ліжком і невеликий кутовий бар, двоспальне ліжко, гардероб, ванна кімната з душем під відкритим небом, подвійний умивальник.

Two Bedrooms Water Villas
Вілли розташовані в кінці пірсу, 2 двомісні номери з великою загальною терасою і басейном. Номери зі смаком обставлені індивідуальними меблями з ротанга, сучасним італійським освітленням і паркетними підлогами ручної роботи. На кожній віллі є велика вітальня з диваном-ліжком і невеликий кутовий бар, дві спальні з двоспальним ліжком, гардероб, подвійний умивальник, ванна кімната з душем під відкритим небом.

Water Villas
Розташовують терасою з прямим виходом до моря. Всі номери зі смаком обставлені елегантними меблями, сучасним італійським освітленням і паркетними підлогами ручної роботи. На кожній віллі є велика вітальня з диваном-ліжком, двоспальне ліжко, гардероб, ванна кімната з душем під відкритим небом, подвійний умивальник.