Типи номерів у готелі Dusit Thani Maldives

Beach Villa
Берегові вілли, виконані в сучасному тайському стилі, з приватним пляжем, виходом до багатого коралового рифу, внутрішнім двориком з терасою. У номерах ліжка king-size або twin, простора ванна кімната на відкритому повітрі з ванною і душем. Також в номері є: послуги дворецького, пляжні приналежності, Ipod docking stations, аудіосистема BOSE, винна шафа, письмове приладдя, вентилятор.

Beach Villa with Pool
Ідентичні номерам Beach Villa, але мають власний басейн на задньому дворику.

Deluxe Beach Villa with Pool
Ідентичні номерам Beach Villa with Pool, але басейн розташований попереду вілли з боку пляжу.

Water Villa with Pool
Розташовані над водою, але вхід з берега. Кожна вілла має власну терасу з прямим спуском в океан і власний басейн. Вид на пляж і лагуну. Простора ванна кімната з ванною і душем, також є душ на відкритому повітрі. Також в номері є: послуги дворецького, пляжні приналежності, Ipod docking stations, аудіосистема BOSE, виннa шафа, письмове приладдя, вентилятор.

Ocean Villa with Pool
Водні вілли, розташовані на дерев’яних палях в водах лагуни. Кожна вілла має простору терасу з двома шезлонгами і з прямим спуском у воду, власний басейн, альтанку. Простора ванна кімната з ванною і душем, також є душ на відкритому повітрі. Також в номері є: послуги дворецького, пляжні приналежності, Ipod docking stations, аудіосистема BOSE, винна шафа, письмове приладдя, вентилятор.

Two Bedroom Family Beach Villa
Номер являє собою 2 окемі вілли (Beach Villa), об’єднані спільною терасою і відкритим майданчиком з басейном з видом на лагуну, без суміжних дверей між віллами. Пляжна вілла з двома спальнями. Простора тераса з видом на пишний сад, відкрита обідня зона, шезлонги. Також в номері є: послуги дворецького, пляжні приналежності, Ipod docking stations, аудіосистема BOSE, винна шафа, письмове приладдя, вентилятор.

Two-Bedroom Ocean Pavilion
Водні вілли, розташовані в водах лагуни. Дві спальні, обідня зона всередині і зовні, міні-кухня, тераса з прямим спуском у воду, басейн. Вид на океан. Простора ванна кімната з ванною і душем, також є душ на відкритому повітрі. Також в номері є: послуги дворецького, пляжні приналежності, Ipod docking stations, аудіосистема BOSE, винна шафа, письмове приладдя, вентилятор.

Two-Bedroom Beach Residence
Резиденція ідеально підходить для відокремленого сімейного відпочинку. Дві спальні, вітальня, їдальня, тераса, ванна кімната, басейн, приватний пляж. Також в номері є: послуги дворецького, пляжні приналежності, Ipod docking stations, аудіосистема BOSE, винна шафа, письмове приладдя, вентилятор.

Three-Bedroom Beach Residence with Pool
Двоповерхова берегова вілла (з’єднані Two — Bedroom Beach Residence with Pool і Beach Villa with Pool). Три спальні, обідня зона всередині і зовні, тераса, басейн. Простора ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі. Прямий вихід на пляж.