Типи номерів у готелі Emerald Maldives

 • Beach Villa
  24 Beach Villa (127 кв.м) — берегові вілли, розташовані поряд з домашнім рифом. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком та дивану, патіо, 2 душових кабін, окремої туалетної кімнати. Максимальне розміщення- 3 дорослих або 2 дорослих і 1 дитина.
 • Jacuzzi Beach Villa
  4 Jacuzzi Beach Villa (127 кв.м) — берегові вілли з джакузі, з видом на океан. Розташовані поряд з домашнім рифом. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і дивану, 2 душових кабін, окремої туалетної кімнати. Максимальне- розміщення- 3 дорослих або 2 дорослих і 1 дитина.
 • Beach Villa with Pool
  19 Beach Villa with Pool (127 кв.м) — берегова вілла з басейном. Складається зі спальні з двоспальним ліжком і дивану, патіо з видом на океан, ванна кімната на відкритому повітрі, 2 душові кабіни, окрема туалетна кімната. Максимальне розміщення- 3 дорослих або 2 дорослих і 1 дитина.
 • Family Beach Villa with Pool
  10 Family Beach Villa with Pool (228 кв.м) — берегові вілли з басейном. Складаються із 2-х спалень, приватного патіо з видом на океан, відкритої ванної кімнати, дитячої ванної кімнати, 2 душових кабін, окремої туалетної кімнати. Максимальне розміщення- 4 дорослих або 2 дорослих і 2 дітей.
 • Water Villa
  25 Water Villa (128 кв.м) — водні вілли. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і диваном, патіо з видом на океан, ванної кімнати, 2 душових кабін, окремої туалетної кімнати. Вілли розташовані поруч з домашнім рифом. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Water Villa with Pool
  28 Water Villa with Pool (128 кв.м) — водна вілла з басейном. Складається зі спальні з двоспальним ліжком і диваном, патіо з видом на океан, ванної кімнати, 2 душових кабін, окремої туалетної кімнати. Вілли розташовані поруч з домашнім рифом. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Jacuzzi Water Villa
  4 Jacuzzi Water Villa (128 кв.м) — водні вілли з джакузі. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком і диваном, патіо з видом на океан, ванної кімнати, 2 душових кабін, окремої туалетної кімнати. Вілли розташовані поруч з домашнім рифом. Максимальне розміщення — 3 дорослих або 2 дорослих та 1 дитина.
 • Presidential Water Villa
  1 Presidential Water Villa (522 кв.м) — розкішна водна вілла. Складається з 2 спалень, лаунжу, бару, кухні, приватного патіо з видом на океан, ванної кімнати, 2 душових кабін, окремої туалетної кімнати. Розташована поруч з домашнім рифом. Максимальне розміщення — 6 дорослих.
 • Superior Beach Villa with Pool
  2 Superior Beach Villa with Pool (242 кв.м) — берегові вілли з басейном. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size і дивана, ванної кімнати, 2 душових кабін, приватного патіо з видом на океан, окремої туалетної кімнати. Максимальне розміщення — 4 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Superior Water Villa with Pool
  2 Superior Water Villa with Pool (244 кв.м) — водні вілли з басейном. Складаються зі спальні з двоспальним ліжком king size і дивана, ванної кімнати, 2 душових кабін, приватного патіо з видом на океан, окремої туалетної кімнати. Максимальне розміщення — 4 дорослих або 2 дорослих та 2 дитини.
 • Royal Beach Villa
  1 Royal Beach Villa (708 кв.м) — дворівнева берегова вілла. Складається з 3х спалень, бару, кухні, кімнати Батлера, лаунжу, газебо, приватного патіо з видом на океан, ванної кімнати, 2 душових кабін. Максимальне розміщення — 8 дорослих.