Типи номерів у готелі FINOLHU MALDIVES

Lagoon Villa
Водні вілли з прямим доступом в океан. Інтер’єр номерів виконаний в богемському стилі з елементами ретро. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною, душем і душем на відкритому повітрі. Простора тераса з зоною відпочинку, шезлонгами і душем на відкритому повітрі. Акустична система Marshall.

Ocean Pool Villa
Просторі водні вілли з прямим доступом в океан і видом на захід. Інтер’єр номерів виконаний в середземноморському стилі (французька Рів’єра). Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною, душем і душем на відкритому повітрі. Простора тераса з кушеткою, шезлонгами, душем на відкритому повітрі і приватним басейном (6 м). Акустична система Marshall.

Beach Villa
Берегові вілли, оточені пишною тропічної рослинністю, з прямим виходом на пляж. Спальня з ліжком king-size, ванна кімната з ванною і душем, душ на відкритому повітрі. Тераса з зоною відпочинку, шезлонги. Акустична система Marshall.

Beach Pool Villa
Берегові вілли з обмеженим доступом до пляжу. За наповненням ідентичні номерам Beach Villa, додатково мають приватний басейн на терасі. Акустична система Marshall.

Two Bedroom Ocean Lagoon Pool Villa
Водні вілли з прямим доступом в океан. Дві спальні з ліжками king-size, дві ванні кімнати (в кожній — ванна і душ, душ на відкритому повітрі), вітальня. Невелика кухня з тостером, мікрохвильовкою, холодильником і міні-холодильником для вина. Простора тераса з зоною відпочинку, обідньою зоною, шезлонгами і приватним басейном (8 м). Підходять для розміщення сімей і дружніх компаній. Акустична система Marshall.

Two Bedroom Beach Pool Villa
Берегові вілли з видом на захід. Дві спальні з ліжками king-size, дві ванні кімнати (в кожній — ванна і душ, душ на відкритому повітрі), вітальня з обідньою зоною, простора тераса з зоною для відпочинку, гойдалками, шезлонгами і приватним басейном (10 м), приватний садок . Підходять для розміщення сімей і дружніх компаній. Акустична система Marshall.

Rockstar Two-Bedroom Ocean Pool Villas
Водні вілли з видом на океан. Дві спальні з ліжками king-size, дві ванні кімнати, вітальня, програвач для платівок. Невелика кухня з холодильником, мікрохвильовкою, блендером (на вимогу), обідня зона, холодильник для вина. Тераса з приватним басейном (8 м) і обідньою зоною на відкритому повітрі. Послуги Батлера, баггі ‘Rock Star’.